Eusko Jaurlaritzaren Egoitza Elektronikoa

Euskadi.eus

Kontsulta

Kontsulta erraza

Zerbitzuak


Azken aldizkaria RSS

Euskal Herriko Agintaritzaren Aldizkaria

59. zk., 2022ko martxoaren 23a, asteazkena


Hemen ikusgai dauden gainerako formatuen edukia PDF dokumentu elektroniko ofizial eta jatorrizkoa eraldatuz lortu da

BESTELAKO XEDAPENAK

KULTURA ETA HIZKUNTZA POLITIKA SAILA
1357

EBAZPENA, 2022ko martxoaren 7koa, HABEko zuzendariarena, Helduen Euskalduntzearen Oinarrizko Curriculumean zedarritutako komunikagaitasun-mailak egiaztatzeko 2022. urteko probetarako aztertzaileak izendatzeko dena.

Kultura eta Hizkuntza Politikako sailburuaren 2020ko irailaren 9ko Aginduak, 2021eko otsailaren 16ko Aginduaren bidez zuzendutakoak, euskarazko komunikagaitasun-mailen ebaluazioa eta egiaztatzegintza arautzen ditu, eta euskara-ikasle helduentzako dirulaguntzen deialdietarako irizpideak finkatzen ditu. Agindu honen 14. artikuluaren babesean, HABEren zuzendari nagusiak, 2021eko azaroaren 22ko, 2021eko abenduaren 27ko eta 2022ko martxoaren 2ko ebazpenen bidez, aurtengo egiaztatze-deialdiak egin zituen.

Gero, Ebaluazio- eta Egiaztatzerako Arloaren proposamena aztertu, eta ondorioztatu da aipatu deialdietan egiaztatze-eginkizunetan aztertzaile aritzekoak diren hautagaiek betetzen dituztela zeregin horiek egiteko eskatzen diren baldintzak.

Beraz, 2020ko irailaren 9ko Aginduan xedatutakoari jarraikiz, eta Helduen Euskalduntzearen Oinarrizko Curriculumean (HEOCean) zedarritutako euskarazko komunikagaitasun-mailak egiaztatzeko 2022an egingo diren deialdiak gauzatzeko, honako hau

EBAZTEN DUT:

Lehenengoa.– Ebazpen honen eranskinean aipatzen diren pertsonak mailaz mailako aztertzaile izendatzea, HEOCean zedarritutako mailak egiaztatzeko 2022an izango diren HABEren deialdietako entzumen-, irakurmen-, idazmen- eta mintzamen-probak zuzendu eta kalifikatzeko.

Deialdi hauetan matrikulatuen kopuruak egindako aurreikuspenak gaindituko balitu, HABEren Ebaluazio- eta Egiaztatzerako Arloburuak zenbait aztertzaile mailaz alda lezake, beharrei egoki erantzun ahal izateko.

Bigarrena.– Interesdunei jakinaraztea administrazio-bidea agortzen ez duen Ebazpen honen aurka egiteko, gora jotzeko errekurtsoa jar daitekeela Kultura eta Hizkuntza Politikako sailburuaren aurrean, Ebazpen hau Euskal Herriko Agintaritzaren Aldizkarian argitaratu eta hurrengo egunetik hasita hilabeteko epean.

Donostia, 2022ko martxoaren 7a.

HABEko zuzendaria,

JOKIN AZKUE ARRASTOA.

ERANSKINA
B1 maila:

Abad Salas, Rakel.

Agirregomezkorta Huizi, Nagore.

Aguirre Ibañez, Javier.

Aldaz Mujika, Irati.

Alonso Pinto, Xabier.

Alvarez Cid, Ane.

Alvarez García, Nahia.

Alvarez Viteri, Nora.

Anakabe Gabiola, Irati.

Aranburu Izeta, Joxe Miguel.

Aristi Aldabaldetreku, Kaiet.

Arrizabalaga Andreu, Ane.

Arroyo Diez, Andrea.

Arruabarrena Arruabarrena, Josune.

Artetxe de Andrés, Roberto.

Artola Llanos, Iratxe.

Arzalluz Azkue, Elisabete.

Aspe Aspe, Ester.

Astigarraga Echave, Kistiñe.

Aurrekoetxea Terradillos, Mikel.

Azpiroz Atxukarro, Eli.

Azurmendi Arcelus, Ane.

Barrenetxea Larrinaga, Gorka.

Barrera Diez, Ana.

Basauri Bengoa, Eneritz.

Baztarrika Abrego, Maritxel.

Begiristain Basterretxea, Begoña.

Begiristain Grado, Maialen.

Bejarano Ayerbe, Janire.

Benito Zendegi, Maite.

Bergara Bikendi, Amaia.

Beristain Uriarte, Arrate.

Berriozabal Amillategi, Nerea.

Brocal Leoz, Leire.

Cabrera Barainka, Ander.

Carmona Basagoiti, Ana Isabel.

Castañeda Beneitez, Olga.

Castro Garrote, Carla.

Castro Ubetagoyena, Ainhoa.

Cortezon Goikoetxea, Eider.

Cuadrado Angoitia, Garazi.

De la Rica Junquera, Joxerra.

De Sosa Zubillaga, Itsasne.

Diez de Dios, Maria Arantzasu.

Egia Gonzalez, M. Yermo.

Eguen Alberdi, Amaia.

Elizburu Egiazu, Oskar.

Eraña Arbulu, Ane.

Erkizia Estringana, Ainhoa.

Esnaola Aldanondo, Iratxe.

Etxautz Dieguez, Ainhoa.

Fdez. de Gamarra, Maider.

Fernandez Herran, Ixone.

Fernandez Martin, Jone.

Fernandez Sixto, Belen.

Garai Etxebarria, Xabier.

Garaio Mugarza, Idoia.

Gartzia Lizarralde, Beñat.

Gartzia Payo, Amaia.

Gondra Lazaro, Amaia.

Goñi Berasarte, Ainara.

Gonzalez Pereira, Jon Eritz.

Gordobil Garcia de Albeniz, Amagoia.

Gorospe Albizu, Edurne.

Gurrutxaga Jauregi, Mariaje.

Gurrutxaga Ruiz, Larraitz.

Gutierrez Rivas, Luberi.

Igual Romo, Leire.

Iñigo Oraindi, Leire.

Intxausti Aranguren, Gorka.

Iparragirre Herrero, Asier.

Jon Orcasitas Aguirre, Jon.

Labaka Usabiaga, Ana.

Lamborena Lasala, Eguznerea.

Landa Zalbidea, Irati.

Larrabeiti Orroño, Izaskun.

Larrabeiti Orroño, Unai.

Lauzurica Maturana, Estibaliz.

Legarreta Gorroño, Ibai.

Legarreta Izkara, Jose Antonio.

Linazasoro Lopez, Maitane.

Lizarazu Legorburu, Edurne.

Lizarralde Sagastizabal, Jokine.

Madariaga Muruaga, Arantza.

Madinabeitia Ezkurra, Kora.

Marta Linares, Iratxe.

Martin Hernández, Isabel.

Martinez Calvo, Lorena.

Martinez Iturbe, Naia.

Mendoza Díaz, Alba Estefania.

Mintegi Elorrieta, Amaia.

Moyano Bercedo, Juli.

Mozo Romero, Erika.

Mugika Balanzategi, Mertxe.

Murua Zuazubiskar, Olaia.

Navascués Basterra, Mikel.

Olaskoaga Rezabal, Uxoa.

Pereda Iriondo, Olatz.

Ramos Etxezarreta, Josu.

Salsamendi Rodriguez, Andoni.

Santamaría González, Eva.

Sola San Martin, Silvia.

Sotch Carnero, Naroa.

Tabernilla Sanchez, Irati.

Tobar Eguzkitza, Garazi.

Ugarte Azpiri, Joseba.

Uriagereka Santisteban, Haizea.

Uriarte Amundarain, Ainhoa.

Uribe Lamiquiz, Edurne.

Urizar Altuna, Maddi.

Urrutia Legarda, Oier.

Urtzelai Etxaniz, Axun.

Verde Machicado, Iker.

Zabala Etxabe, Eneritz.

Zabala Odriozola, Estitxu.

Zengotitabengoa Jayo, Iker.

Zubia Markuleta, Josu.

Zubimendi Fernandez, Nerea.

Zugasti Egidazu, Maddalen.

Zuloaga Llantada, Iratxe.

B2 maila:

Abanzabalegi Areitio, Ane.

Aio Aresti, Beatriz.

Aizpitarte Rementeria, Agurne.

Alberdi Urzelai, Miren.

Alkiza Llorca, Lourdes.

Alkorta Agirrezabala, Jon.

Almenara Reyes, Juan.

Altuna Zugazaga, Saioa.

Alvarez Suárez, María Aranzazu.

Alzaga Olazabal, Beñat.

Alzaga Urrutia, Nerea.

Amenabar Aramburu, Iñaki.

Anton Pradera, Sonia.

Arbaiza Arriola, Jesus.

Arcelus Múgica, Alexander.

Argote Martin, Aitor.

Aristi Alberdi, Ane.

Aristimuño Basurko, Leonor.

Arrazola Jimenez, Miren Ezozia.

Arrese-Igor Olascoaga, Amaia.

Arri Escudero, Maitane.

Arriazu Brouard, Marta.

Arteach Arbide, Eider.

Artola Agirrezabal, Oier.

Astoreka Perez, Arkaitz.

Ayucar Castro, Alba.

Bahamonde Quintian, Ana.

Ballesteros Egiazabal, Saioa.

Barandiaran Alberdi, Maider.

Barrenetxea Galarraga, Amaia.

Basauri Bengoa, Eneritz.

Bastida Lizaso, Ane Itziar.

Basurto Luzuriaga, Jasone.

Bayona Fandós, Usua.

Beltza Zaldua, Amaia.

Benito Berruezo, Sonia.

Beorlegi Otxandiano, Jorge.

Berasarte Arocena, Olatz.

Bilbao Bilbao, Gotzone.

Bilbao Bilbao, Jaione.

Blanco Closa, Josune.

Caballero Rodriguez, Karmina.

Calejero Beldarrain, Oihane.

Calvillo Zurutuza, Aitor.

Caño Mentxaka, Idoia.

Cantabrana Mardones, Esperanza.

Carcoba Madariaga, Naroa.

Cardaba Garcia, Izarne.

Cebrian Otxoa, Mari Jose.

Cenitagoya Arguinzoniz, Enrique.

Cerezo Baselga, Arantxa.

Cid Andres, Amaia.

Coca Pascual, Koro.

Corcuera Camino, Julen.

Cueto Garcia, Arantza.

Dapena Cagigas, Isabel.

De Gregorio Sanchez, Itziar.

De la Fuente Aranzubia, Eneko.

Del Campo Etxeberria, Maddi.

Diaz Urbieta, Jone.

Dieguez Barahona, Kepa.

Diez de Diego, Kerman.

Eguiluz Gortazar, Sofia.

Egurrola Echevarria, Miren Josune.

Eizagirre Gabiola, M.ª Luisa.

Eizmendi Peñagarikano, Ana Maria.

Elgezabal Folla, Idoia.

Elizalde Isasa, Olaia.

Elordi Alburquerque, Ane.

Elorza Intxausti, Maria Jose.

Erauskin Olanga, Josune.

Esnal Zalakain, Elixabete.

Etxabe Goñi, Itziar.

Etxaniz Osa, Aintzane.

Etxebarria Antuñano, Mikel.

Etxeberria Gonzalez, Esteban.

Etxeberria Irizar, Amagoia.

Etxeberria Uzkudun, Eukene.

Etxenagusia Ruiz, Luis Alberto.

Fernandez Apraiz, Raquel.

Fernandez Garitaonandia, Aitor.

Fernandez Molano, Montserrat.

Foces Herrero, Iratxe.

Foruria Amunategi, Sergio.

Fuentes González, Joan.

Galan Elizegi, Pili.

Galarza Bilbao, Agurtzane.

Gantxegi Infiesta, Enara.

Garai Resa, Aintzane.

Garay Isasi, Jon.

Garmendia López, Uxue.

Gaztaka Gandarias, Maider.

Gogorza Ulazia, Eider.

Goikoetxea Idigoras, Olatz.

Goikolea Gezuraga, Arantza.

Goldaraz Busto, Oskar.

Gonzalez Garcia, Oihane.

Gonzalez Valle, Josune.

Gorostidi Salinas, Kristina.

Gullón Urmeneta, M.ª Isabel.

Hermosa Reboredo, Idoia.

Ibañez Fernandez, Aritz.

Ibañez Palacios, Marta.

Idoeta Baskaran, Garbiñe.

Inuntziaga Barrenetxea, Iraia.

Iñurrieta Gabilondo, Elene.

Iradier Gil, Eneko.

Irastorza Larrea, Izaskun.

Iriarte Gonzalez, Oier.

Iriondo Elustondo, Jose Alberto.

Irureta Jauregi, Amaia.

Irureta Zumeta, Miren Ainhoa.

Isazelaia Meaurio, Isabel.

Iturbe Leturiaga, Jaione.

Iturricastillo Arrizabalaga, Aitziber.

Iturrioz Aldanondo, Jon Imanol.

Izaga González, Rikardo.

Izagirre Abrisketa, Aitana.

Izaguirre Gonzalez Echeverri, Martzel.

Izquierdo Gil, Zuria.

Jausoro Izurrategi, Idoia.

Jimeno Somohano, Ander.

Juaristi Sodupe, Sorkunde.

Kerejazu Lahora, Iñaki.

Labaka Usabiaga, Ana.

Laespada Martinez, Fabian.

Laiuno Bilbao, Marije.

Laka Urbieta, Bihotza.

Lantxo Serrano, Iban.

Larrea Manzarraga, Maider.

Lasaga Bujanda, Amaia.

Lasagabaster Alvarez, Ainhoa.

Latorre Urieta, Maria Carmen.

Lazaro Flores, Lierni.

Legarreta del Rio, Iker.

Lizarraga Gonzalez, Lydia.

Lizaso Urretavizcaya, Maddalen.

Lopetegi Arruebarrena, Axun.

Lopetegi Odriozola, Mercedes.

Lopez de Ipiña Urbaneta, Koldo.

Lopez de Vicuña, Irene.

Madariaga Gurtubay, Begoña.

Madariaga Maroto, Lukene.

Makatzaga Jimenez, Gentzane.

Markaida Abendaño, Ana.

Mauleon Garcia, Esther.

Mendi Markuerkiaga, Olatz.

Mendia, Gabriela.

Mendizabal Ramirez, Marta.

Mentxaka Lopez, Eider.

Migeltorena Tolosa, Udane.

Migoya Vargas, Amaya.

Muguruza Eizagirre, Araitz.

Murillo Arizmendi, Marijo.

Murillo Garcia, Susana.

Nuñez Esteban, Iñaki.

Ochoa Alonso, Aitziber.

Odiaga Galletebeitia, Jose Angel.

Ogiza Argoitia, Karmele.

Olabe Cerrillo, Celia.

Olaizola Oñederra, Jone.

Olano Guergue, Isabel.

Olazabal Azpeitia, Gorka.

Olazabal Leonet, Amaia.

Olea Urresti, Eneko.

Onaindia Meabe, Jon.

Onandi Gondra, Janire.

Ordax Bengoa, Maite.

Oregi Azkarate, Irune.

Ormaetxea Uribarri, Ekain.

Ortega Goirigolzarri, Idoia.

Otaegui Velez, Maria.

Otegi Saez de Eguilaz, Maialen.

Pagazaurtundua González, Julen.

Peñagarikano Irazusta, Olatz.

Perez Vertiz, Javier.

Ponte Saenz, Joseba.

Pradera Garate, Aintzane.

Redondo Del Canto, Asier.

Rekagorri Arrizabalaga, Ane.

Rekalde Luzarraga, Miren Izaskun.

Rementeria Totorika, Agurtzane.

Rodrigo Gil, Ana M.ª.

Rodriguez Burguete, Luis Maria.

Rodríguez Galin, Garazi.

Rodriguez Nuñez, Carmen.

Rotaetxe Olabarria, Itziar.

Ruiz de Gauna Hernandez, Iban.

Ruiz Izquierdo, Irene.

Saez Baztan, Ainara.

Sagastume Yubero, Izaskun.

Salbarredi Sarasola, Lide.

San Jose Garmendia, Oihana.

San Martin Aranzeta, Elena.

Sanchez Fernandez, Marta.

Sangrador Sánchez, Argiñe.

Sanz Riezu, Maite.

Solatxi Kortabitarte, Nerea.

Terrazas Endemaño, Maite.

Tolosa Zabala, Jone.

Trigueros González, M.ª José.

Txarterina Goikuria, Joana.

Ugalde Beroiz, Xabi.

Ugarriza Egiluz, Karmele.

Ugarriza Olabarria, Juan Carlos.

Urigoitia Bengoa, Paula.

Urreaga Etxeberria, Bakarne.

Urriz Goikoetxea, Iraide.

Urtizberea Alday, M.ª Gemma.

Urtzelai Agirre, Agustin.

Vangeneberg Aguinaga, Alaitz.

Vara Catalan, Almudena.

Vegas Fernandez, Fidel.

Zarandona Azarloza, Ainhoa.

Zarate Soloeta, Joseba.

Zarraga Landa, Errose.

Zarraga Urbieta, Iker.

Zinkunegi Uzkudun, Jose Francisco.

Zubeldia Irureta, Arritokieta.

Zubiaurre Otamendi, Maddi.

Zurinaga Atutxa, Naiara.

C1 maila:

Abasolo Ibañez, Gotzone.

Abio Gangoiti, Mikel.

Abos Mendizabal, Nerea.

Acedo Egiluz, Iñaki.

Agirre Andonegi, Miren Nekane.

Agirre Badiola, Fernando.

Agirre Cascallana, Monika.

Agirre Etxebarria, Hodei.

Agirre Olaizola, Aintzane.

Agirre Pinedo, Asier.

Agirregabiria Agirre, Karmele.

Agirregabiria Basaguren, Jaione.

Agirrezabala Aginaga, Izaskun.

Aguilar Perez, Sandra.

Aierbe Auzmendi, Ane Elixabet.

Akerreta Hernandez, Aitziber.

Alaba Izurrategi, Nerea.

Albizbeaskoetxea Hormaetxea, Julen.

Aldabaldetreku Rekalde, Alaitz.

Aldaburu Solabarrieta, Beñat.

Aldazabal Barrenetxea, Jaione.

Aldekoa-Otalora Astarloa, Ziortza.

Alduntzin Gastesi, Koldo.

Alegria Jaio, Anabel.

Alkorta Idiakez, Arantxa.

Altuna Olano, Mikel.

Alvarez Aiartza, Julen.

Amarika Otazua, Leire.

Amas Etxeandia, Matxalen.

Amesti Gallastegi, Miren.

Amiano Arregi, Joseba Imanol.

Amundarain Oronoz, Oihana.

Andonegi Abaroa, Iban.

Andrés Ibarrondo, Marta.

Angulo Barón, Amaia.

Arakistain Egaña, Nekane.

Aramendi Arana, Martin.

Aranburu Artano, Jon.

Aranburu Rodriguez, Xabier.

Aranegi Lekue, Estibalitz.

Aranoa Gerrikabeitia, Nieves.

Arbelaitz Villaquiran, Idoia.

Arbelaitz Zumeta, Jobeba.

Aretxabaleta Gandiaga, Mertxe.

Aristondo Barreras, Iñaki.

Arizaga Altuna, Aritz.

Ariznabarreta Trigo, Andoni.

Arkotxa Idiakez, Iñaki.

Armaolea Campoó, Josu.

Arratibel Aramburu, Ainhoa.

Arregi Elosua, Ainhoa.

Arregi Uria, Ana.

Arriaga Amillategi, Eneritz.

Arrieta Archilla, Urtzi.

Arrillaga Bereciartua, Mikel.

Arrizabalaga Van Remoortere, Kaiet.

Arroyo Izkoa, Josu.

Arruabarrena Luz, Iosu.

Arruti Arce, Amaia.

Artabe Etxebarria, Ziortza.

Artola Malangre, Xabier.

Artola Sarobe, Ander.

Astondoa Uria, Klara.

Astorkiza LLuvia, Ibon.

Asurmendi Gartzia, Joseba Aitor.

Aurre Azurmendi, Josu.

Avila Gonzalez, Soiartze.

Ayesta Mezo, Leire.

Azcue Echeverria, Ane.

Azkue Iruretagoiena, Enara.

Azkuenaga Zabala, Yolanda.

Azpillaga Olaizola, Xabier.

Azurmendi Sarasua, Begoña.

Balantzategi Ibargoitia, Aitziber.

Balerdi Aranburu, Iban.

Baraibar Aizeburu, Helena.

Barainka Enzunza, Antxon.

Barandiaran Ezponda, Aintzane.

Barandiaran Mendizabal, Miren Lore.

Barbarias Garaizar, Izaskun.

Barbero Garcia, Yolanda.

Barrenetxea Zabala, Idoia.

Barrigon Maidagan, Pablo.

Barrios Vazquez, Mikel.

Bartra Arenas, Oihana.

Basauri Miota, Amaia.

Basogain Urrutia, Jon Xabier.

Bastida Itarte, Xabier.

Bastida Loinaz, Ana Isabel.

Begiristain Apaolatza, Laida.

Beitia Zarandona, Inge.

Benitez de Lugo Artamendi, Ibon.

Bergara Aretxabaleta, Amaia.

Beristain Agirre, Iñaki.

Bernaola Etxebarria, Maite.

Betzuen Bilbao, Xabi.

Bijueska Solatxi, Itziar.

Bilbao Arenaza, Otsanda.

Bilbao Aresti, Eneko.

Bilbao Villasante, Josu.

Braceras Izaguirre, Aloña.

Caballero Paredes, Eugenia.

Calvillo Tejedo, Elena.

Camarero Olasolo, Miren Arantzazu.

Campo Aranzabal, Nerea.

Carramiñana Miranda, Idoia.

Carrascosa Vacas, Elisabet.

Carton Virto, Eider.

Castaños Galdames, Erika.

Cerro Serna, Edurne.

Correa Muniozguren, Marta.

Corres Larrauri, Susana.

Criado Nieto, Uxue.

Cuellar Gonzalez, Nerea.

De Olano Martinitz-Xil, Garazi.

Del Olmo Zubeldia, Maider.

Díaz de Ilarraza Sánchez, Irantzu.

Diaz de Mendibil Sarasti, Jon.

Eguskiza Arenas, Begoñe.

Elias Landa, Ane.

Elizondo Arrieta, Karle.

Elorriaga Aiesta, Amaia.

Elorriaga Ortega, Ibai.

Erdoiza Camarero, José Antonio.

Ereño Argiarro, Begoña.

Errasti Mendizabal, Sara.

Erzilla Aroma, Miren Bihotza.

Estibez Olea, Aritz.

Esturo Errazti, Miren.

Etxague Burgos, Gontzal.

Etxaniz Rojo, Xabier.

Etxebarria Artetxe, Idoia.

Etxebarria Caballero, Jokin.

Etxebarria Gumuzio, Edurne.

Etxebarria Perez de Nanclares, Irantzu.

Etxeberria Egia, Ione.

Etxegarai Elgezabal, Maitane.

Etxeguren Usategi, Gurutze.

Etxenike Tomé, Maria Victoria.

Fernandez de Ortega Larruzea, Aitor.

Fernandez Garcia, Xipri.

Fernandez Lorente, Koldo.

Fernandez Trigo, Imanol.

Ferrari Martinez, Tamara.

Galdeano Acebo, Gorka.

Gallastegi Gardoki, Miren Nekane.

Galparsoro Agirre, Irati.

Garai Urkixo, Ane.

Garate Aizpurua, Eleuterio.

Garay Gaubeka, Eufemia.

Garbaio Ortega, Alberto.

Garitagoitia Baskaran, Itziar.

Garitaonandia Guenetxea, Esther.

Garmendia Apezetxea, Xabier.

Garrido Tamayo, Veronica.

Gaztelumendi Gaztelumendi, Aiako Harria.

Genua Alzuri, Idoia.

Gereta Alberdi, Pili.

Ginea Diez, Leire.

Goikoetxea Asurabarrena, Irati.

Goikoetxea Asurabarrena, Ekaitz.

Goikoetxea Madariaga, Izaro.

Goikoetxea Nagore, Marta.

Gomez Fernandez, Lorena.

Goñi Seminario, Maite.

Gonzalez Gomez, Olaia.

Gonzalez Larrache, Eztebe.

Gonzalez Larrea, Maria Soledad.

González Vázquez, María Sofía.

Hamu Uriatxe, Adela.

Hernandez Fernandez, Maria.

Herraiz Alvaro, Garbiñe.

Ibañez Mugerza, Julen.

Ibarra Barandika, Pili.

Ibarrondo Arcelus, Maider.

Idoiaga Lexartzegi, Ainara.

Igartzabal Bidegain, Iñigo.

Igarza Etxaniz, Ekaitz.

Iñarra Laskurain, Felipe.

Ingunza Renteria, Maite

Iñurrieta Gabilondo, Eneida.

Irastortza Telletxea, Saioa.

Iriarte Nieva, Andrea.

Irigaray Arrastia, Oihane.

Iriondo Laka, Miren Arantzazu.

Irureta Iruretagoiena, Gurutze.

Iruretagoiena Busturia, Lander.

Iruskieta Quintian, Mikel.

Isart Badiola, Lurdes.

Isasi Salaberria, Kepa.

Iturbe Tolosa, Andoni.

Iturain Azpiroz, Ana.

Iturregi Martin, Jon.

Iturriaga Alvarez, Karmentxu.

Iturriagaetxebarria Etxabe, Miren.

Iturrioz Larraza, Miren.

Iturrioz Rubio, Kepa.

Iza Aspiazu, Elisabet.

Izagirre Juanbeltz, Josune.

Izagirre Zugazaga, Marta.

Jimenez Aragon, Garazi.

Juaristi Ladron de Guevara, Joseba.

Kaltzakorta Astorkia, Nerea.

Krutxaga Barga, Fernando.

Lakuntza Serrano, Pedro.

Lamariano Uranga, Eukene.

Landa Arozena, Andoni.

Landa Mendibe, Joxe Mari.

Landajo Uriarte, Ainara.

Landaluze Unzalu, Igor.

Landera Vaquero, Almudena.

Larrabeiti Orroño, Joxemi.

Larrañaga Bilbao, Amaia.

Larrañaga Larrañaga, Jokin.

Larrauri Landa, Garbiñe.

Larrazabal Gutierrez, Ekaitz.

Larrazabal Olivares, Rakel.

Larrea Tajada, Oihana.

Lasa Altuna, Mikel.

Lauzirika Amias, Unai.

Lauzirika Gerrikagoitia, Igor.

Lazkano Agirreolea, Joxe.

Legarreta Legarreta, Asier.

Leonet Santa Cruz, Urtzi.

Lizarralde Azkoaga, Myriam.

Lobit Colón, Elena.

Loinaz Izaguirre, Miren Karmele.

Lopetegi Larrañaga, Koro.

Lopez Amenabar, Garbiñe.

Lopez Castro, Juan Luis.

Lopez de Alda Aizpuru, Ioritz.

Lopez de Alda Aizpuru, Beñat.

Lopez de Alda Azkoitia, Luis Angel.

Lopez Lana, Idurre.

Lopezortega Murua, Garoa Amaia.

Loroño Etxeandia, Olga.

Losada Atutxa, Bego.

Luzuriaga Gabiña, Mertxe.

Macho Agillo, Margarita.

Macho Aguillo, Gemma.

Madinabeitia Garaikoetxea, Larraitz.

Maia Abasolo, Julene.

Maiza Legasa, Ibai.

Mancisidor Villamediana, Eneritz.

Mardaras Lejarreta, Arrate.

Marquez Gutierrez, Mari Carmen.

Martin Lorente, Gontzal.

Martinez Azkuenaga, Gontzal.

Martinez de Luko Saez de Lafuente, Josu.

Martinez Olalkiaga, Iñaki.

Martínez Velasco, Antxoka.

Martinez Zamora, Luis.

Mendizabal Aldalur, Karmele.

Mentxaka Ugarte, Jabier.

Mitxelena Gamio, Itziar.

Montoya Gaitero, Alfonso.

Morcillo Torres, Antton.

Mosteiro Robredo, Jose Inazio.

Muniain Poblacion, Eider.

Murgia Esteve, Zuriñe.

Murgiondo Villar, Ernesto.

Murillo Belaustegi, Juan Carlos.

Muruaga Amondarain, Ibon.

Muruaga Amondarain, Eunate.

Navarro Valle, Amaia.

Nieva Ponga, Estibalitz.

Oar-Arteta Bereziartua, Ana.

Ochoa Ansotegui, Maria Isabel.

Ochoa Castaño, Rosa M.ª.

Ocio Diaz de Otazu, Teretxu.

Odriozola Korta, Olatz.

Odriozola Zubillaga, Aitor.

Olabarria Goikoetxea, Naia.

Olabarria Llona, Itziar.

Olaeta Durana, Leire.

Olalde Corres, Unai.

Olalde Dominguez, Unai.

Olano Goti, Karmele.

Olano Madariaga, Joseba.

Olaso Berriozabalgoitia, Milagros.

Olazabal Arruabarrena, Eneko.

Onandi Gondra, Amaia.

Oregi Azkarate, Ane.

Ortega Lahera, Lurdes.

Ortiz de Urbina Alkain, Miren.

Ortuzar Yandiola, Aritza.

Ostolaza Galdos, Josu.

Otazua Orue, Berdaitz.

Oyanguren Bengoa, Miren.

Perez Martinez, Raul.

Perez Olasagasti, Xabier.

Perez Rodriguez, Jose Felix.

Pollán Castrillo, Susana.

Rabanal Virtus, Mikel.

Ramirez Martinez de Osaba, Pello.

Redondo Sagasti, Garbiñe.

Reguero Colmenero, Jose Miguel.

Renteria Muniategi, Jon Joseba.

Requero Zabala, Miren Irune.

Revuelta Hernández, Jose Luis.

Rico Tolosa, Miren.

Robledo Uriarte, Lourdes.

Rodriguez Azkorra, Begoña.

Rodriguez Urueta, Iñaki.

Ruiz Oleagordia, Jagoba.

Saenz de Biteri, Iraia.

Salazar Badiola, Oihana.

Salinas Elosegi, Aitziber.

Salvador Navarro, Atxarte.

San Sebastian Lasa, Elixabet.

Sanchez Barrado, Jon.

Sanz Sanchez, Maddi.

Sarrionandia Ariznabarreta, Puri.

Sarrionandia Olabarri, Amaia.

Segura Arkauz, Ainhoa.

Segurola Orbegozo, Lorea.

Serra Geli, Jordi.

Serrano Etxebarria, Alberto.

Solabarrieta Eizagirre, Miren Terese Josune.

Sopelana Alonso, Fernando.

Susperregi Ezeiza, Ana.

Tellabide Amunarriz, Ihintza.

Tomé Telletxea, Lierni.

Tueros Olabarrieta, Javier.

Txapartegi Jauregi, Arantza.

Txurruka Alika, Alazne.

Ugarte Garbizu, Maider.

Ugarteburu Iturbe, Amaia.

Urberuaga Zelada, Ainhoa.

Urbieta Astigarraga, Kepa.

Urdangarin Arrieta, Jon.

Urdanpilleta Arruti, Olatz.

Uriarte Amuriza, Ainhoa.

Uriarte Larrinaga, Gorka.

Urizar Sarasua, Amaia.

Urrezola Loiti, Oihana.

Urriz Goikoetxea, Joseba Koldobika.

Urrutibeaskoa Zabala, Joseba.

Urruzola Balerdi, Jasone.

Uterga Orue, Eneko.

Vallejo García, Cristina.

Varona Gogeaskoetxea, Igor.

Vázquez Salgado, Alberto.

Velez de Mendizabal Lopez de Robles, Edorta.

Vicario López de Juan Abad, Virginia.

Villanueva Olabarria, Itziar.

Villasante Gomez, Maite.

Vitoria Tejado, Leire.

Yarto Mendinueta, Maria Lourdes.

Zabala Alava, Aritz.

Zaballa Hortala, Igor.

Zaballa Tejada, Joseba.

Zarain Elorriaga, Pili.

Zarain Elorriaga, Karmele.

Zarandona Torvisco, Biosne.

Zarraga Ipiña, Iker.

Zarraga Peña, Teresa.

Zestau Baraibar, Ima.

Zinkunegi Simon, Garazi.

Zorrilla Martin, Natalia.

Zuazo Aspiazu, Iraia.

Zuazola Olano, Iratxe.

Zubeldia Telletxea, Rosa.

Zubeldia Zabala, Enara.

Zubeldia Zumarraga, Hostaitza.

Zubiaga Gallastegi, Maria Victoria.

Zubiaga Odriozola, Ione.

Zubiaur Urraza, Saioa.

Zubillaga Uriarte, Marije.

Zugadi Mendiburu, Nora.

Zulueta Ogeta, Eba.

Zumarraga Luzuriaga, Bakartxo.

Zumeta Olavera, Marta.

Zurbano Villate, Iñigo.

C2 maila:

Alberdi Sololuze, Paulo.

Agirre Aranburu, Hasier.

Alkorta Alberdi, Garbiñe.

Altuna Zurutuza, Eli.

Antxia Uribe-Etxebarria, Jon.

Aranguena Aristi, Julio.

Arbelaitz Villaquiran, Borja.

Arieta-Araunabeña Alzaga, Joseba.

Ariztimuño Lopez, Borja.

Arri Escudero, Maitane.

Astigarraga Ibarluzea, Arantza.

Atxa Elordui, Mikel.

Ayala Alvarez, Iratxe

Azkue Iruretagoiena, Enara.

Barandiaran Barandiaran, Jaione.

Basauri Bengoa, Eneritz.

Begiristain Apaolatza, Laida.

Beitia Agirretxea, Itxaso.

Beitia Telleria, Nerea.

Beloki Oiartzabal, Inge.

Bilbao Goikoetxea, Olatz.

Cabello Lopez, Alex.

Coca Pascual, Koro.

Darriba Barrios, Ana.

Egiguren Golmaio, Maite.

Elordui Etxebarria, Igor.

Elortza Mujika, Xabier.

Elosegi Azpiazu, Mikel.

Erkiaga Laka, Josu.

Escudero Bizkarguenaga, Begoña.

Etxaniz Osa, Nerea.

Etxarri Goiburu, Leire.

Etxebarria Larrozea, Alaitz.

Fdez. de Marticorena Rodriguez, Aitor.

Galicia Lambarri, Miguel.

Goñi Salaberria, Iker.

Goñi Zugarramurdi, Agurtzane.

Guillen Canillas, Natxo.

Hoyos Sein, Mikel.

Ibargurengoitia Valle, Erlantz.

Irusta Zamalloa, Antton.

Isart Badiola, Lurdes.

Iturrioz Aldanondo, Jon Imanol.

Korta Gabiola, Esther.

Labaien Olasolo, Alex.

Labaka Usabiaga, Ana.

Larramendi Muxika, Aitziber.

Lartategi Yustos, Josu.

Lasa Agirrezabal, Xabier.

Loinaz Sorozabal, Gemma.

Lopetegi Zalakain, Eskarne.

Maioz Basterretxea, Laura.

Mínguez Sádaba, David.

Miranda Aranguren, Imanol.

Mungia Idarreta, Josinazio.

Mungia Idarreta, Alex.

Otaño Lizarralde, Aize.

Perez Eguireun, Miren.

Redondo Etxeberria, Garazi.

Rezola Eskisabel, Iñaki.

Rodríguez García, Ibon.

Solozabal Corcho, Lander.

Toledo Kortabarria, Marian.

Urriz Goikoetxea, Joseba.

Valle Viñuales, Iker.

Villoslada Fernandez, Iñaki.

Zabaleta Agirre, Olatz.

Zaldua Arrillaga, Amaia.

Zarandona Torvisco, Biosne.

Zubikarai Lertxundi, Agurtzane.

Zubillaga Goñi, Goretti.


Azterketa dokumentala

Euskadi, auzolana