Eusko Jaurlaritzaren Egoitza Elektronikoa

Euskadi.eus

Kontsulta

Kontsulta erraza

Zerbitzuak


Azken aldizkaria RSS

Euskal Herriko Agintaritzaren Aldizkaria

48. zk., 2020ko martxoaren 10a, asteartea


Hemen ikusgai dauden gainerako formatuen edukia PDF dokumentu elektroniko ofizial eta jatorrizkoa eraldatuz lortu da

BESTELAKO XEDAPENAK

GIPUZKOAKO LURRALDE HISTORIKOKO HAUTESKUNDE BATZORDEA
1466

ZIURTAPENA, Gipuzkoako Lurralde Historikoko Hauteskunde Batzordeak aldarrikatutako hautagai-zerrendak argitaratzeko dena.

Nerea Iñurrategi Itza andrea, Gipuzkoako Lurralde Historikoko Hauteskunde Batzordeko idazkari naizen honek, honako hau

ZIURTATZEN DUT:

Eusko Legebiltzarreko Hauteskundeei buruzko ekainaren 15eko 5/1990 Legeak ere 60. artikuluan xedatutakoarekin bat, honako hauek dira aldarrikatutako hautagai–zerredak eta zerrenda bakoitza osatzen duten hautagaiak:

1.– EUSKAL HERRIA BILDU
(EH Bildu)

01.– MADDALEN IRIARTE OKIÑENA

02.– NEREA KORTAJARENA IBAÑEZ

03.– REBEKA UBERA ARANZETA

04.– ARKAITZ RODRIGUEZ TORRES

05.– LORE MARTINEZ AXPE

06.– ANDER RODRIGUEZ LEJARZA

07.– OIHANA ETXEBARRIETA LEGRAND

08.– ERAITZ SAEZ DE EGILAZ RAMOS

09.– IBAI IRIARTE SAN VICENTE

10.– MIRENE BEGIRISTAIN ZUBILLAGA

11.– IBAI FRESNEDO MORENO

12.– ROKE AKIZU AIZPIRI

13.– OIHANA BRIONES ARAMENDI

14.– DANI LOPEZ MORENO

15.– MARINA MADARIAGA OTEO

16.– JOSE ANGEL IZQUIERDO GORJON "TROSKO"

17.– XABIER ARREGI IPARRAGIRRE

18.– MARIA JESUS DORRONSORO MALATSETXEBARRIA

19.– NEKANE ZINKUNEGI BARANDIARAN

20.– ANDONI IRIONDO OTXOTORENA

21.– MARI CARMEN EIZMENDI PEÑAGARIKANO

22.– JOSEAN EGILEGOR SANTANA

23.– IZARO ELORZA ARREGI

24.– HAIZEA KORTABERRIA GARETXANA

25.– ENEKO MAIOZ GANBOA

ORDEZKOAK

01.– MAITANE GONZALEZ MUGIKA

02.– LORE AGIRRE ZIPITRIA

03.– E ARRUTI LOPETEGI

04.– ARITZ ARZALLUS AGIRREZABALA

2.– EUZKO ALDERDI JELTZALEA – PARTIDO NACIONALISTA VASCO
(EAJ-PNV)

01.– BAKARTXO TEJERIA OTERMIN

02.– MARIA EUGENIA ARRIZABALAGA OLAIZOLA

03.– JOSEBA EGIBAR ARTOLA

04.– ARANTZA TAPIA OTAEGI

05.– IRUNE BERASALUZE LAZKANO

06.– KERMAN ORBEGOZO URIBE

07.– IÑAKI AGIRRE ARIZMENDI

08.– MAIALEN GURRUTXAGA URANGA

09.– AITOR URRUTIA OIANGUREN

10.– EVA JUEZ GARMENDIA

11.– AITOR ALDASORO ITURBE

12.– ELENA LETE GARCIA

13.– GARIKOITZ MENDIZABAL ETXEBERRIA

14.– MARKEL ARANBURU BARTAU

15.– ANE BEITIA ARRIOLA

16.– JOANA EZKIAGA JAUREGI

17.– MARIA UBARRETXENA CID

18.– XANTI GURRUTXAGA ELORZA

19.– OLATZ PEON ORMAZABAL

20.– JOSE RAMON ZUBIZARRETA ALEGRIA

21.– SAIOA BANDRES MONEO

22.– UNAI ELKORO OIANGUREN

23.– IRUNE GALARRAGA EZENARRO

24.– JON ANDONI URDANGARIN URRUTIA

25.– MARKEL OLANO ARRESE

ORDEZKOAK

01.– IKER LAKA BARANDIKA

02.– JASONE UGARTE GARCIA DE ANDOIN

03.– XABIER OCHOA MUÑOZ

04.– ANE ABARRATEGI BAAMONDE

05.– AITANA AGIRRE LOIARTE

3.– PARTIDO SOCIALISTA DE EUSKADI-EUSKADIKO EZKERRA (PSOE)
PSE-EE (PSOE)

01.– ENEKO ANDUEZA LORENZO

02.– SUSANA CORCUERA LEUNDA

03.– IGNACIO MARIA (IÑAKI) ARRIOLA LOPEZ

04.– MARIA ARRATE (MIREN) GALLASTEGUI OYARZABAL

05.– ENRIQUE JOSE RAMOS VISPO

06.– MARIA LUISA DEL PILAR GARCIA GURRUCHAGA

07.– FERNANDO SAN MARTIN GUBIA

08.– GLORIA VAZQUEZ HERRANZ

09.– SERGIO JAVIER ALZAGA

10.– ANA PRIEDE MERCHAN

11.– FRANCISCO JOSE SUAREZ PEREZ

12.– NEREA ERRASTI VALLE

13.– RICARDO CRESPO RUBIO

14.– MAIALEN ALONSO LABANDIBAR

15.– JOSE MARIA VILLANUEVA TELLERIA

16.– AGUSTINA GAZTELUMENDI IGLESIAS

17.– OSCAR VALBUENA PASCUAL

18.– MARIA TERESA (MAITE) IGLESIAS SANCHEZ

19.– CARLOS GARCIA HERNANDEZ

20.– EVA ALVAREZ ATANES

21.– JOSE ANTONIO SANCHEZ ALMARAZ

22.– ASCENSION PARRON PEGUERO

23.– IGNACIO (IÑAKI) DUBREUIL CHURRUCA

24.– MONTSERRAT LUIS CANO

25.– MIGUEL ANGEL BUEN LACAMBRA

ORDEZKOAK

01.– MARIA RODRIGUEZ RODRIGUEZ

02.– JUAN MARIA (ION) ALDALUR AROCENA

03.– SARA HIDALGO GARCIA

04.– JOSE (PIQUELO) GARCIA AVILA

05.– MARIA TERESA SANTOS CAÑAS

4.– PARTIDO ANIMALISTA CONTRA EL MALTRATO ANIMAL/ANIMALIEN TRATU TXARREN KONTRAKO ALDERDI ANIMALISTA
(PACMA/ATTKAA)

01.– SUSANA PÉREZ BENITO

02.– ANTONIA ESTEBAN GALLEGO

03.– KEPA JOSEBA LOZANO CALVO

04.– UNAI ZARRAOLANDIA SALAS

05.– IRENE AZKARATE LÓPEZ

06.– RAFAEL FERNÁNDEZ BARREÑA

07.– BLANCA AMELIA RODRÍGUEZ CRESPO

08.– JON ORELLA AZCONA

09.– JORGE GARCÍA CALVO

10.– HAIZEA CAÑADAS ALMAZÁN

11.– AMAIA NÚÑEZ GALLARDO

12.– JOSÉ ANTONIO ARRIETA EGURROLA

13.– MARÍA IZASKUN ALMAZÁN LEDESMA

14.– MARÍA PILAR JULIA OTEGUI SERRANO

15.– ANDRÉS MANJÓN HIDALGO

16.– ELENE CEPEDA ARZUAGA

17.– JOSÉ ANTONIO GÓMEZ SÁNCHEZ

18.– ASIER ESPARZA BILLALABEITIA

19.– JULIA MORENO PAJUELO

20.– ARKAITZ DELGADO FRADE

21.– YOLANDA FERNÁNDEZ CABREROS

22.– HELENA VILLANUEVA DÍEZ

23.– ALFONSO PÉREZ HERNÁNDEZ

24.– IKER CRAMOIX GARMENDIA

25.– ANA MARTÍN SOMOCURCIO

ORDEZKOAK

01.– IÑAKI CARRERA ARRIETA

02.– LAURA MÁRQUEZ RODRÍGUEZ

03.– LUIS ALBERTO REAL DE LAS HERAS

5.– LIBRES POR EUSKADI
(LxE)

01.– JOSE MANUEL HERZOG DE BUSTOS

02.– JOSE MARIA SASIETA CORTA

03.– NURIA GOMEZ VALDES

04.– NATALIA TATIANA ARANZABAL ZAPIRAIN

05.– AGUSTIN ALEJANDRO ACUÑA

06.– ANA MARIA JUAREZ GOMEZ

07.– MIKEL MIGUELENA MERINO

08.– MONICA CRIADO PINTO

09.– JOSE GUILLERMO MANSON MUNIOZGUREN

10.– RUT MARTIN RUIZ

11.– DAVID ESCUDERO GOMEZ

12.– ALICIA BEGOÑA SOBRINO ALONSO

13.– JOSE MIGUEL GUTIERREZ GONZALEZ

14.– MARIA TERESA DUARTE SANTOS

15.– JOSEBA MIGUELENA MERINO

16.– MANUELA VALES DOMINGUEZ

17.– JAVIER MIGUEL MARTINEZ FERRAZ

18.– BERTHA GUTIERREZ SOBRINO

19.– QUINTIN CANTERO MOGENA

20.– MARIA BRU ALBAREDA

21.– JUAN HIDALGO MESAS

22.– ANA BELEN LEON CABALLERO

23.– RAUL ENRIQUE GIL MARTINEZ DE SAN VICENTE

24.– MARIA DEL CARMEN BRETTES GARCIA

25.– OSCAR MANUEL SANTAMARIA IBAÑEZ

ORDEZKOAK

01.– IRATXE GIL RODRIGUEZ

02.– MARTA LOPEZ RAMOS

03.– PABLO TUDURI LABOA

6.– ESCAÑOS EN BLANCO – AULKI ZURIAK
(EB-AZ)

01.– DANIEL LIZARRALDE AGUIRRE

02.– AMAIA LARREA LORÁN (INDEP.)

03.– LUIS GARCIA MOLINA

04.– MARIA DEL MAR RODRIGUEZ CALVILLO (INDEP.)

05.– LUIS MARIA ORMAETXEA SANTSIÑENA (INDEP.)

06.– GLORIA DE LA PARRA AMORENA (INDEP.)

07.– DANIEL ALBERDI COLADO (INDEP.)

08.– MARIA ASUNCIÓN LOPEZ MIGUEL (INDEP.)

09.– AITOR PICABEA LAMUEDRA (INDEP.)

10.– MARIA NIEVES SALVADOR COLLAR (INDEP.)

11.– ANTONIO PICABEA SARASOLA (INDEP.)

12.– ROSA MARÍA MARTÍN VICENTE (INDEP.)

13.– ANDONI PICABEA LAMUEDRA (INDEP.)

14.– ROSA MARÍA GARCÍA MOLINA (INDEP.)

15.– JOSE MANUEL EULATE MONTES (INDEP.)

16.– SAMANTA GARCIA LOPEZ (INDEP.)

17.– JOSE MANUEL ROTETA ECHEVERRIA (INDEP.)

18.– SAIOA RODRIGUEZ ELGORRIAGA (INDEP.)

19.– JOSE MARIA PEREDA GOICOECHEA (INDEP.)

20.– LUCIA MORENO DIEZ (INDEP.)

21.– JOSE ANTONIO DIEZ AGESTA (INDEP.)

22.– MARIA DE LOS ANGELES DEL BARRIO RUIZ-OLALDE (INDEP.)

23.– ANDER EGAÑA AGUIRRESAROBE (INDEP.)

24.– MARIA CARMEN COLADO RAMIREZ (INDEP.)

25.– JOKIN BIAIN ARAQUISTAIN (INDEP.)

ORDEZKOAK

01.– MARIA TERESA ANTOLÍN PEREZ (INDEP.)

02.– ANTONIO GARCIA CASTELLÓN (INDEP.)

03.– PETRA LORAN LOINAZ (INDEP.)

7.– BIDEZKO MUNDURANTZ – POR UN MUNDO MAS JUSTO
(PUM+J)

01.– IRATZE BUSTINZA VIVANCO

02.– ALFREDO PARTE GUTIERREZ

03.– DEYSE HELENA ARAUJO DE OLIVEIRA MARTINEZ

04.– FRANCISCO JAVIER GOMEZ DEL CAMPO GARCIA-VALCÁRCEL

05.– MARIA ROSARIO ALONSO AMIGOT

06.– JESUS RAFAEL GONZALEZ GUTIERREZ

07.– SILVIA HOJAS MARTINEZ

08.– JOSE MANUEL CORCUERA MIRANDA

09.– MARIA PORTOMEÑE SEIJAS

10.– ANTONIO BARCINA BURGUI

11.– IDOIA ITURBE VALDAZO

12.– CARLOS ROMERA ANTON

13.– JAQUELINE JENNY VILLANUEVA JUSCAMAYTA

14.– ALBERTO PABLO MARTINEZ LOPEZ

15.– ARRATE MASA LOPEZ

16.– GAIZKA UCEDA LOROÑO

17.– DIONISIA PERDIGUERO RICA

18.– JOSE MANUEL INCIERTE CALVEIRA

19.– ANA GAYTE DIEGO

20.– RAUL MORO INCHAURTIETA

21.– MARIA DEL MAR GARCIA RAMIREZ

22.– IVAN GONZALEZ DE LA TORRE

23.– YADIRIS RIVERO GARCIA

24.– DAVID RIVERA ALONSO

25.– MARIA JESUS FERNANDEZ SEVILLA

ORDEZKOAK

01.– CARLOS COLINO LLAMAS

02.– ROSA MARIA LOROÑO BARRENA

03.– FELIX MARIANO BARCINA BURGUI

8.– EQUO BERDEAK-VERDES DE EUSKADI
(EQUO BERDEAK-VERDES DE EUSKADI)

01.– MIREN EDURNE BARANDA DE MIGUEL

02.– ALBERTO BEZUNARTEA FERNÁNDEZ

03.– RAISA IRATXE GARCIA ISASA

04.– ANGEL MARIA GARCIA MARTIN

05.– MARIA JESUS BERASATEGUI PÉREZ

06.– RAFAEL BERNAL GATO

07.– OROITZ AGUIRRE IMAZ

08.– MARIA JESUS AGUIRRE UNCETA

09.– IÑIGO AGUIRRE ARRIETA

10.– MÓNICA MONTEAGUDO CASÁS

11.– MIGUEL MARIA RODRIGUEZ BARBERO

12.– ISIDORO GARCIA MARTIN

13.– ANA MARIA DE BENITO SANZ

14.– MARIA DEL CARMEN MUELA APARICIO

15.– ENEKO MURUZABAL ELEZCANO

16.– MIREN OLATZ GOIKOURIA MIÑAUR

17.– JUAN ANTONIO JERICÓ FERNÁNDEZ

18.– IKER BERECIARTUA CASTRILLO

19.– TANIA DE SOUSA GINÉS

20.– EMILIA MACIAS MALDONADO

21.– AIERT LIZARRALDE ORTIZ DE ZÁRATE

22.– ELVIA MALDONADO FLETE

23.– ANJEL JIMENEZ JIMENEZ

24.– JAIME DURAN LAVIÑA

25.– IKER MONTERO MADRID

ORDEZKOAK

01.– ANE GARCIA RIAÑO

02.– IKER CARRASCO MÉNDEZ

03.– MARIA ROSARIO BAUTISTA MURIEL

04.– JOANES NUÑEZ OYARZABAL

05.– ANA MARIA REQUEJO DÍAZ

9.– VOX
(VOX)

01.– MARÍA PÉREZ FERNÁNDEZ

02.– IÑIGO AROCENA FERNÁNDEZ (INDEP.)

03.– MARÍA DEL MAR MARTIJA SÁNCHEZ-GUARDAMINO

04.– JAIME AROCENA MARTIJA (INDEP.)

05.– CRISTINA SOLEDAD NAVARRO MACHÍN

06.– JON CAMPANDEGUI EMAZABEL

07.– MARÍA DEL CARMEN ABUIN GONZÁLEZ (INDEP.)

08.– RAMÓN MANUEL RODRÍGUEZ SÁENZ DE TEJADA

09.– ANA MAGDALENA JORGE ARANA

10.– LUIS ANGEL DE GRANDES VARGAS

11.– MARÍA ISABEL LUNA PAZ

12.– JOSU LAIÑO ÁLVAREZ

13.– MARÍA CRISTINA DE DIEGO ECHEVERRIA (INDEP.)

14.– RAFAEL MORENO MARTÍN

15.– MARÍA LOURDES GONZÁLEZ CARPALLO

16.– JAGOBA ITURRIZAR IZQUIERDO

17.– SORAYA AMORRORTU ALONSO

18.– SALVADOR BARTOLOMÉ SAIZ

19.– MARÍA ROSARIO LAPORTA HIDALGO

20.– FRANCISCO JAVIER VILLA FERNÁNDEZ

21.– CAROLINA SCARPETTA RAMÍREZ

22.– UNAI SAN ATILANO GARCÍA

23.– MARÍA PILAR SARASOLA PEDRUZO

24.– HECTOR SOJO CATEDIANO

25.– MÓNICA VIDAL BLANCO

ORDEZKOAK

01.– VICTOR APODACA SOPEÑA

02.– MONICA GARCÍA ROMÁN

03.– JORGE ALEJANDRO VALMASEDA REMOLINA

10.– PARTIDO POPULAR+CIUDADANOS
(PP+Cs)

01.– MURIEL LARREA LASO

02.– JOSÉ LUIS ARRUE PINTÓ

03.– ROCÍO GALIANA NARANJO

04.– CARLOTA SANZ MARTÍNEZ

05.– ÍÑIGO MANRIQUE CÍA

06.– IÑAKI MENDIZABAL MIGUÉLEZ

07.– JOSÉ JAVIER BARCÁIZTEGUI MARTÍNEZ-AVIAL

08.– VICTOR ASUN LERMA

09.– PALOMA MARTÍNEZ LADRÓN DE GUEVARA

10.– MARÍA PILAR ELÍAS ZABALA

11.– BEGOÑA PEREIRA ANDUAGA

12.– JOSÉ IGNACIO LILLY SÁEZ

13.– CARMEN BLASCO ZUASTI

14.– JORGE MOTA IGLESIAS

15.– MARÍA ANGELES BASTOS FERNÁNDEZ

16.– PELLO ATXUKARRO AGIRREZABALA

17.– MARTA SÁNCHEZ MORENO

18.– JUAN CARLOS CANO ARISTOY

19.– MARÍA EUGENIA QUEVEDO OTAEGUI

20.– JOSÉ MANUEL PALACIO DE UGARTE

21.– ENCARNACIÓN ARAMENDIA ALONSO

22.– MARÍA JUAN PEÑALOSA

23.– MANUEL MICHELENA IGUARÁN

24.– MIKEL LEZAMA ZUBELDIA

25.– JUANA DE BENGOECHEA ESTRADE

ORDEZKOAK

01.– ANGEL YAÑEZ ARES

02.– ISABEL GIL MARRODAN

03.– JULIO HERREROS SERNA

11.– UNIÓN CRISTIANO DEMÓCRATA ESPAÑOLA
(UCDE)

01.– EULOGIO GARDEAZABAL URIARTE

02.– MIGUEL ANGEL BALIBREA CARCELES

03.– MIGUEL PEREZ BERRUETE

04.– SILVIA PATRICIA MARES SEGURA

05.– ROSA Mª GONZALEZ LONGO

06.– Mª PILAR URRACA DIEZ

07.– JOSE Mª MARTINEZ ALAMAR

08.– CECILIO FERNANDEZ LOPEZ

09.– FRANCISCO RICARDO LUNA NARVARTE

10.– Mª MERCEDES ESPERANZA REY GOMEZ

11.– Mª LOURDES ECHEVERRIA SALAVERRIA

12.– Mª MERCEDES ESTEBAN ARREGUI

13.– ANTONIO TORTOLES IGLESIAS

14.– MIGUEL AGUILELLA MARTINEZ

15.– JOSU AGUILELLA GOMEZ

16.– IRENE BARRUETA DIEZ

17.– MAIALEN CASTILLERO OCAÑA

18.– KAROLAY MICHELLE RAMON COPO

19.– MANUEL JOSE FERNANDEZ REY

20.– VICENTE JOSE SANTANA TORRE

21.– SANTIAGO MARIA FERNANDEZ REY

22.– CASILDA BLANCO SOUTO

23.– MARIA ANTONIA VISIERS LECANDA

24.– GABRIELA ZABALA VISIERS

25.– MANUEL GONZALEZ ARREGUI

ORDEZKOAK

01.– ERNESTO LADRON DE GUEVARA LOPEZ DE ARBINA

02.– Mª PILAR GARCIA BAÑEGIL

03.– JESUSA URIARTE RENTERIA

12.– ELKARREKIN PODEMOS-IU
(PODEMOS-AHAL DUGU / EZKER ANITZA-IU)

01.– DAVID SOTO RODRÍGUEZ

02.– JON HERNÁNDEZ HIDALGO

03.– EVA ABUIN BIDEBURU

04.– VICTOR JOSÉ LASA BRIZ

05.– ARANTZA GONZÁLEZ GARCÍA

06.– NAGORE BASURTO ESCAMILLA

07.– JOSETXO ARRIETA ARRIETA

08.– JAIONE ARISTREGI CAO

09.– PATRICIA INSÚA CERRETANI

10.– JUAN LUIS MERINO SANABRIA

11.– ION COLLAR RIOSECO

12.– MARTA EZQUERECOCHA DÍEZ

13.– HAIZEA GARAY GALLASTEGUI

14.– UBALDO ORTÍZ RODRIGO

15.– BLANCA MERCHÁN ROPERO

16.– EVARISTO RODRÍGUEZ RÁBANO

17.– CARMEN SALIDO SIERRA

18.– MARÍA VALIENTE GONZÁLEZ

19.– SANTI JIMÉNEZ USSÍA

20.– INÉS BENÍTEZ LOZANO

21.– CARLOS RODRÍGUEZ RUBIO

22.– TINA PEDROCHE RODRÍGUEZ

23.– MIGUEL USABIAGA BÁRCENA

24.– MIREN ALAZNE SUKIA GALPARSORO

25.– ANTTON KARRERA AGIRREBARRENA

ORDEZKOAK

01.– MARÍA ÁNGELES GARCÍA CALLE

02.– JOANES EMILIO FIEL EXHEVERRÍA

03.– MIREN ECHEVESTE LACOMBE

13.– RECORTES CERO-LOS VERDES-SOLIDARIA
(RECORTES CERO-LV-S)

01.– ESTÍBALIZ BLANCO ALFONSO

02.– JOSÉ MANUEL MANCISIDOR OLAIZOLA "BUDY"

03.– INMACULADA BOO GONZÁLEZ

04.– FRANCISCO JAVIER ÁLVAREZ BARRAL

05.– MARÍA ÁNGELES ALBERDI BERGARECHE

06.– MARÍA DOLORES ALFONSO FERNÁNDEZ

07.– BRENDA VICTORIA MIRANDA MENDOZA

08.– DAVID NEGRO AGROMAYOR

09.– PIERO ZANATTA LARIOS (INDEP.)

10.– NURIA SANTOS ORTEGA

11.– EVA MARÍA PÁRAMOS ÁLVAREZ (INDEP.)

12.– ANDRÉS FRANCIA MIRANDA

13.– JON ANDER URQUIOLA GARCÍA ABAD

14.– ELENA ORTES RODRIGUEZ

15.– INMACULADA MERCEDES VIVAR RAMOS

16.– MANUEL BLANCO SANGUINO

17.– IGONE BILBAO GONZÁLEZ

18.– MARÍA MAR MENENDEZ CASTRO

19.– MARÍA JOSEFA VAQUERO GONZÁLEZ

20.– URKO YURREBASO DORADO

21.– ZURIÑE QUINTELA JAÚREGUI

22.– FRANCISCO JAVIER RODRÍGUEZ FERNÁNDEZ

23.– ANTONIO URQUIJO AZALDEGUI

24.– NEREA BLASCO BILBAO

25.– GREGORIO HERRERO MIRAVALLES

ORDEZKOAK

01.– MANUEL ANTONIO FERNÁNDEZ DÍAZ

02.– MARÍA PILAR ABAD BOTÍ

03.– MARÍA PRESENTACIÓN GALIANA SALABERRIA

Eta horrela jasota gera dadin eta zabaldu eta argitaratzeko ondoriaok esan ditzan egiten dut hau.

Donostia / San Sebastián, 2020ko martxoaren 9a.

Lehendakaria,

YOLANDA DOMEÑO NIETO.


Azterketa dokumentala

Euskadi, auzolana