240. zk., 2002ko abenduaren 17a, asteartea
- Bestelako formatuak:
- Testu elebiduna
Hemen ikusgai dauden gainerako formatuen edukia PDF dokumentu elektroniko ofizial eta jatorrizkoa eraldatuz lortu da
Agintariak eta Langileria
Justizia, Lan eta Gizarte Segurantza Saila
7186
EBAZPENA, 2002ko urriaren 23koa, Giza Baliabideak Antolatzeko zuzendariarena, Estatuko Justizia Idazkaritzaren 2002ko urriaren 17ko Ebazpena argitara dadila xedatzen duena. Agindu horren bidez, 2000ko azaroaren 14ko agindu batez egindako deialdian barne-sustapeneko hautaprobak (2000ko azaroaren 29ko EAO) gainditu zituzten hautagaiak Justizia Administrazioko Laguntzaileen Kidegoko funtzionario izendatu dira.
Aginte Judizialaren Lege Organikoaren 491. artikuluan eta Ofizial, Laguntzaile eta Agenteen Kidegoetako Erregelamendu Organikoaren 20.2 artikuluan xedatzen denez, hautatzeko prozesuetarako deialdiak Justizia Ministerioak onartuko ditu, autonomia erkidegoek txostena eman ondoren, eta Justizia Administrazioko langileen eskualdaketa jaso duten erkidegoetan gauzatuko dira.
2000ko azaroaren 14ko AGinduko diealdiko 11.7 oinarrian agindutakoaren arabera (azaroaren 29ko EAO), Estatuko Justizia Idazkaritzak Estatuko Aldizkari Ofizialean eta lanpostuetarako deialdiak egin dituzten autonomia erkidegoen aldizkari ofizialetan argitaratuko du oposizioa gainditu duten hautagaiak karrerako funtzionario izendatzeko ebazpena.
Aipatutako erregelamenduaren 20.3 artikuluak finkatzen duenez, halaber, deialdiaren arauak Estatuko Aldizkari Ofizialean argitaratzen diren egun berean argitaratuko dira autonomia erkidegoetako aldizkari ofizialetan. Nolanahi ere, egun berean argitaratzea ezinezkoa denean, deialdian jarritako epe-mugak eta epeak Estatuko Aldizkari Ofizialean argitaratzen den egunetik hasiko direla ohartarazten du.
Horren ondorioz, Justizia, Lan eta Gizarte Segurantza Sailaren Egitura Organiko eta Funtzionalari buruzko otsailaren 12ko 44/2001 Dekretuaren 14 a) artikuluak, Justizia Administrazioko langileen alorrean Giza Baliabideak Antolatzeko Zuzendaritzak dituen egitekoak finkatzerakoan, ematen dizkidan ahalmenak erabiliz, hau,
EBATZI DUT:
Artikulu bakarra.– Euskal Herriko Agintaritzaren Aldizkarian argitaratzea Estatuko Justizia Idazkaritzaren 2002ko urriaren 17ko Ebazpena. Agindu horren bidez, 2000ko azaroaren 14ko aginduaz egindako deialdian barne-sustapenko hautaprobak (2000ko azaroaren 29ko EAO) gainditu zituzten hautagaiak Justizia Administrazioko Laguntzaileen Kidegoko funtzionario izendatu dira. Agindu hori I. Eranskinean dago.
Vitoria-Gasteiz, 2002ko urriaren 23a.
Giza Baliabideak Antolatzeko zuzendaria,
JULIAN ASURMENDI BARRIO.
2002KO URRIAREN 23KO EBAZPENAREN
I. ERANSKINA
EBAZPENA, 2002ko urriaren 17koa, Estatuko Justizia Idazkaritzarena. Agindu horren bidez, 2000ko azaroaren 14ko aginduaz (2000ko azaroaren 29ko EAO), egindako deialdian barne-sustapeneko hautaprobak gainditu zituzten hautagaiak Justizia Administrazioko Laguntzaileen Kidegoko funtzionario izendatu dira.
Aginte Judizialaren Lege Organikoko 454. eta 455. artikuluetan; otsailaren 16ko 249/1996 Errege Dekretuaren bidez onartutako Justizia Administrazioko Ofizialen, Laguntzaileen eta Agenteen Kidegoen Erregelamendu Organikoko 23. eta 106. artikuluetan; eta 1998ko azaroaren 20ko Deialdiaren Aginduko 11.7 oinarrian agindutakoaren arabera (EAO, abenduaren 4koa),
Estatuko Justizia Idazkaritzak hau ebatzi du:
Lehena.– I. Eranskinean zerrendatzen diren hautagaiak, barne sustapenekoak, Justizia Administrazioko Laguntzaileen Kidego Nazionaleko funtzionario izendatzea, lortutako puntuaketaren arabera Eskalafoiko zein hurrenkera zenbaki dagokien adieraziz.
Bigarrena.– II. Eranskinean agertzen diren hautagaiak Katalunia, Euskal Autonomia Erkidego eta Nafarroako lurralde-eremuetako azpieskalafoian sartzea onartzea.
Hirugarrena.– Estrella Sáez Clavijo andrearen merituen batuketan, hutsegite material bat egin da, 2001eko abenduaren 21eko Ebazpenaren I. eranskinean (2002ko urtarrilaren 11ko EAO), eremua: Penintsulako gainerakoa eta Balearrak; beraz, zuzendu egin behar da, honela: Estrella Sáez Clavijo andrea (NAN zk.: 51.908.388), gainditutakoen behin betiko zerrendan 118. dago eta guztira 10,07 puntu ditu; baina 117. postua dagokio, guztira 10,09 puntu baititu; María del Pilar Bermejo González andrea (NAN zk.: 51.668.956), berriz, 117. dago, eta guztira 10,08 puntu ditu, baina 118. postua dagokio, guztira 10,08 puntu baititu.
Laugarrena.– Ebazpen honen kontra, aukerako berraztertzeko errekurtsoa aurkez daiteke, Estatuko Justizia Idazkaritzan, hilabeteko epean; bestela, administrazioarekiko auzi-errekurtsoa aurkez daiteke, Administrazioarekiko Auzietako epaitegi zentraletan, hil biko epean. Kasu biotan, ebazpen hau Estatuko Aldizkari Ofizialean argitaratu eta hurrengo egunetik aurrera hasiko dira epeak.
Madril, 2002ko urriaren 17a.
Estatuko Justizia idazkaria,
(1996ko urriaren 29ko aginduaren bidez).
Zuzendari nagusia,
CARLOS LESMES SERRANO.
2002KO URRIAREN 17KO EBAZPENAREN I. ERANSKINA
JUSTIZIA ADMINISTRAZIOKO LAGUNTZAILEEN KIDEGO NAZIONALEKO FUNTZIONARIO
LEGEZ ESKALOFOIAN SARTZEKO BARNE SUSTAPENA GAINDITU DUTEN HAUTAGAIEN
ZERRENDA. HAUTAPROBAK 2000KO AZAROAREN AGINDUAZ DEITU ZIREN (11-29KO EAO).
ANEXO I A LA RESOLUCION DE 17 DE OCTUBRE DE 2002
RELACIÓN DE ASPIRANTES QUE HAN SUPERADO LA PROMOCIÓN INTERNA A EFECTOS DE SU
INTEGRACIÓN EN EL ESCALAFÓN COMO FUNCIONARIOS DEL CUERPO NACIONAL DE AUXILIARES DE LA ADMINISTRACIÓN DE JUSTICIA CONVOCADAS POR ORDEN DE 14-11-2000 (BOE DE 29-11)
HURR. ZK.	NAN	IZEN-ABIZENAK
N.º ORDEN	DNI	APELLIDOS Y NOMBRE
1	6556749	GARCIA AGUDO, JOSE FELIX
2	38063610	BORRAZ FERRER, MONTSERRAT
3	6536096	GUTIERREZ GONZALEZ, JULIA
4	9373934	DIAZ PEREZ, JORGE
5	24306235	GRANJO CALDERON, DOMINGO
6	3440737	FUENTE GONZALEZ, ALICIA
7	28710636	SORROCHE MANTERO, EUSEBIO JOSE
8	12757734	ORTEGA SANTOS, MARIA JESUS
9	30198615	PEREA DIAZ, MANUEL
10	16553984	RUIZ SANTOS, PABLO
11	679662	PRIETO CABAÑAS, JOSE ANTONIO
12	50079291	FRIAS MOLINA, ESTHER
13	34257470	ZARAUZA TOUZON, MARIA LUZ
14	24246147	LOPEZ ANEAS, CARMEN
15	11418778	GARCIA HERRERA, M.ISABEL
16	37285535	HIDALGO MUÑOZ, JUAN
17	9251043	CABEZON CASADO, JOSE ANTONIO
18	38553944	BOIX VELA, CATALINA
19	13880426	PEREZ GUTIERREZ, ROBERTO
20	44377091	RODRIGUEZ MARTIN, CARIDAD ISABEL
21	7539909	GASCO RIVAS, FEDERICO JAVIER
22	7842666	FERNANDEZ GARCIA, ISABEL
23	33378382	RUIZ NAVAS, M.LUZ
24	75122571	ROA RODRIGUEZ, ARTURO MANUEL
25	9743072	QUIÑONES CASCON, CONSOLACION
26	50074020	CORRE CANTON, VICTOR ANTONIO
27	12372800	MONJE SANTOS, JOSE MARIA
28	11401363	CAMPO HERNANDEZ, ROSA MARIA
29	34963242	HERVELLA ALVAREZ, XOSE DELMIRO
30	25155122	LATORRE MARTIN, SANTIAGO
31	70796672	HERNANDEZ MORAÑUELA, INES YOLANDA
32	27454350	TUDELA MIRETE, EUGENIO
33	29143890	BENITEZ CORRAL, MARIA ESTHER
HURR. ZK.	NAN	IZEN-ABIZENAK
N.º ORDEN	DNI	APELLIDOS Y NOMBRE
34	32751008	CANEDO CATOIRA, JOAQUIN
35	29095547	LAFUENTE CARDIEL, LAURA
36	31184314	PINO CAMPOS, MARIA JOSE
37	45079711	RAMOS BAUTISTA, FRANCISCO
38	2610092	PADILLA ALONSO, JULIAN
39	34956724	VELON FERNANDEZ, XOSE ANTON
40	36987466	DIAZ MORALES, ISABEL
41	26020874	MARTOS MARTOS, F.JAVIER
42	32652106	PORTO MACEIRAS, MARIA SOL
43	18410486	FANDOS GOMEZ, MATILDE
44	22679151	ESTEVE DIAZ-MADROÑERO, DESAMPARADOS
45	16543082	RUIZ CHAVARRI, M.DEL CARMEN
46	76351144	OTERO HERMO, M.DEL PILAR
47	9371542	SILVA MENDEZ, ANA
48	75424734	RODRIGUEZ SARRIA, JAVIER
49	74621470	GOMEZ GALLEGO, GERMAN
50	35442661	RODRIGUEZ LOPEZ, INES
51	4163201	RIO JIMENEZ, ANA ISABEL DEL
52	35960497	REY PIÑEIRO, M.MERCEDES
53	13747513	RIOS RUISANCHEZ, MARIA GLORIA DE LOS
54	2694555	JIMENEZ ALVAREZ, ERNESTO
55	21455367	CANO MAYOR, RITA DEL CARMEN
56	50694912	CUERDA DAMAS, LUIS
57	28873704	SANTANA IGLESIAS, JOSE MIGUEL
58	34991357	BLANCO ALVAREZ, M.CARMEN
59	17731967	RIVED JIMENEZ, OSCAR
60	32815951	ZAMORA VAZQUEZ, ROSARIO
61	2692338	VEGA RODRIGUEZ, FRANCISCO
62	18025952	GONZALEZ BERNAD, FRANCISCO JOSE
63	22973631	SANCHEZ CERON, SALVADOR ANGEL
64	32634736	BOADO GARCIA, JUANA MARIA
65	77110564	GUTIERREZ PASCUAL, MATILDE M LUZ
66	28852973	GARCIA RAMOS, MARIA DEL CARMEN
67	30621280	NUÑEZ DELGADO, JUAN CARLOS
68	45068721	MARQUEZ GONZALEZ, MANUEL
69	40975728	BARRIOS MARTIN, M.DEL MAR
70	76345502	CASAL CHOUCIÑO, DOLORES
71	33818193	GONZALEZ ARIAS, M.MONTSERRAT
72	12363050	BALBAS LAZARO, GUIDO
73	17441143	VICENTE DE VERA GARCIA, MARIA JESUS
74	27469531	MIRAVETE CASQUETE, ANTONIA
HURR. ZK.	NAN	IZEN-ABIZENAK
N.º ORDEN	DNI	APELLIDOS Y NOMBRE
75	10197217	MARTINEZ ALVAREZ, M.DEL ROSARIO
76	22532166	HERNANDEZ ASORLIN, JAVIER
77	22475232	GARCIA CARTAGENA, BLAS
78	32632779	PUNIN FERNANDEZ, MARIA DEL CARMEN
79	26221215	CORTES LIJARCIO, MARIA VICTORIA
80	51058317	GARCIA RIVILLO, ANA MARIA
81	71116253	CAZURRO CANAL, MARIA DEL MAR
82	30498039	GARCIA PIZARRO, MARIA JOSEFA
83	2095966	MORALES MONTERO, PABLO
84	6993464	ROMAN IGLESIAS, JOSE MARIA
85	7559953	ORTEGA CARRILERO, M.CARMEN
86	28869543	ESTEPA ZABALA, VIDAL JESUS
87	16519843	BARTOLOME GARCIA, JOSE IGNACIO
88	45421433	HERNANDO LA ROCA, ANA ISABEL
89	85086913	TRONCHONI CRESPO, MARIA ELVIRA
90	29069486	RUIZ GIL, JOSE ANTONIO
91	50070051	BLAZQUEZ GOMEZ, CONCEPCION
92	52247331	CASTAÑERA BUESO, RAQUEL
93	7878445	PETISCO CRIADO, MARIA JESUS
94	22007122	CASTRO SANCHEZ, M.PILAR DE
95	32644282	LOSADA PENA, MARIA GLORIA
96	5407987	HERRERO FERNANDEZ, CARMEN
97	36093889	RODRIGUEZ VILA, M.GRACIELA
98	10056339	GONZALEZ DELGADO, JAVIER
99	12749116	MATEOS GOMEZ, MARIA TERESA
100	42094737	MATOS ECHEVARRIA, CARMEN DESIREE
101	1169770	LEDESMA FRAILE, AGUEDA ORLINDA
102	10068969	CASARES ALVAREZ, ALBERTINA
103	34788598	GARCIA GUIRADO, PABLO
104	36028759	ZUÑIGA CABALLERO, ABEL XAIME
105	21994053	MARTIN MARTINEZ, ANTONIO
106	50179102	NISTAL RODRIGUEZ, ARTURO MIGUEL
107	50422985	GALLO LOPEZ, JOSE ANTONIO
108	32794246	MARTINEZ RODRIGUEZ, FERNANDO LUIS
109	9754816	GALLEGO FERRERAS, MARISOL
110	33875252	RUIZ CARDENAS, FRANCISCO
111	17699924	NAVALES ARPAL, ROSA MARIA
112	35044046	CILLERUELO GARCIA, MONTSERRAT
113	25134704	IBAÑEZ DOLSET, M.CRISTINA
114	52435276	FREIRIA TATO, JOSE ANGEL
115	26459568	TORRALBA ESPINO, SALVADORA
116	13122409	GARCIA ABAD, M.ISABEL
HURR. ZK.	NAN	IZEN-ABIZENAK
N.º ORDEN	DNI	APELLIDOS Y NOMBRE
117	44451392	FERNANDEZ GONZALEZ, MARTA
118	43273020	MUÑOZ SALMERON, ELENA
119	26013795	SALTO CASADO, ALICIA DEL
120	52731930	GARRIDO GIL, MARIA INMACULADA
121	78201620	RIPOLL RAMON, BARTOMEU
122	26451801	SAMBLAS MAÑAS, ANTONIO
123	32663692	ARES VAZQUEZ, LAURA MARIA
125	13778446	VILLANUEVA CESPEDES, JUSTO JOSE
126	24205706	ESCALONA DUARTE, ANTONIO
127	52572793	DIAZ SERRATO, ANA FRANCISCA
128	34942263	MARQUEZ PEREIRA, JOSEFINA
129	51670498	HERRERO LORENZO, JESUS
130	30583767	CASTILLO ERICE, LOREA ANE DEL
131	34790944	SUSARTE VALCARCEL, MANUEL
132	46588289	GRAJALES PEDROSA, MIGUEL
133	35445168	PEREZ ALONSO, FRANCISCO JAVIER
134	52193185	GUIMERA LLUESMA, MONTSERRAT
135	9764413	PRIETO FERNANDEZ, MARTA
136	16518181	ARNEDO PEREZ, M.PURIFICACION
137	5654018	VERA CUESTA, AMBROSIO
138	33486494	CALDERON MARTINEZ, TRINIDAD JULIA
139	25708047	JURADO DE MIRA, FRANCISCO
140	22950152	CARRILLO CARRASCO, PEDRO JOSE
141	24350915	BUENO BALBASTRE, MARIO
142	19991554	QUIJADA LOPEZ, SILVERIO
143	25317227	GARCIA CARMONA, ANTONIO DEMETRIO
144	70575151	ALBALATE RAMIREZ, LUIS
145	820075	LUPIAÑEZ NOGUEROL, JOSE MANUEL
146	51904539	MARTIN RIOS, M.ISABEL
147	36078285	HERNAN REBOIRO, M.DEL PILAR
148	32876975	RODRIGUEZ FERNANDEZ, CESAR
149	19842090	RICART Y DARIES, MAURICIO ANTONIO
150	14935090	GONZALEZ CEBALLOS, MARIA JOSE
151	3456118	PIÑUELA GARCIMARTIN, CARLOS
152	12753079	CARDEÑOSO SANTIAGO, ADELA
153	22141912	GUERRERO BOCANEGRA, FERNANDO
154	15870434	LIZARRAGA VIDAURRETA, MARIA LUISA
155	27444954	MIRAS HERNANDEZ, CATALINA
156	3439484	GONZALEZ GARCIA, JUAN JOSE
157	27486242	BELMONTE MONDEJAR, MARIA FRANCISCA
158	33845910	PORTA LAMAZARES, MANUEL
159	31834184	RODRIGUEZ MARTINEZ, MANUEL ANTONIO
HURR. ZK.	NAN	IZEN-ABIZENAK
N.º ORDEN	DNI	APELLIDOS Y NOMBRE
160	21982544	ALCAZAR DIAZ, MARIA LUISA
161	13937531	GRAÑA SAIZ, PATRICIA
162	9744130	RIVERO NICOLAS, MERCEDES
163	22897395	SALANOVA FERNANDEZ, M.DEL ALCAZAR
164	34967940	MENDEZ CRESPO, MARIA TERESA
165	24229203	CASTELLANO MARTIN, FRANCISCO
166	36924393	MEDINA GARCIA, NURIA
167	8795767	CARPI ALIÑO, ANA MARIA
168	22680158	JESUS GOMEZ, MARIA ROSARIO
169	9313099	GONZALEZ SAGREDO, LAURA
170	10189432	RODRIGUEZ CRESPO, JOSE MANUEL
171	21647755	ABAD GALVEZ, VICENTE JAVIER
172	24221909	COSTELA JIMENEZ, MILAGROS
173	21976876	ESCLAPEZ GUIJARRO, JOSE LUIS
174	37353473	CALVO TORRES, CONCEPCION
175	786363	BOLAÑOS SANCHEZ, ALFONSO
176	12323523	PASCUAL CARBAJOSA, CARLOS
177	24225366	CALLEJAS REDONDO, ENCARNACION
178	30518463	BLANCO PRIETO, RAFAEL
179	24230430	JAIME DIAZ, MARIA CONCEPCION
180	7541212	TERCERO TERCERO, EMILIO
181	43662647	CURBELO AGUILAR, RICARDO
182	44452510	RODRIGUEZ MIRANDA, ANA M
183	36118667	ALFARO ACUÑA, ALFREDO
184	42975445	PASCUAL RAMIS, MARIA MAGDALENA
185	30613980	LOPEZ CANO, ROSARIO
186	5247766	ALVAREZ MARTIN, M.MONTSERRAT
187	51908388	SAEZ CLAVIJO, ESTRELLA
188	51668956	BERMEJO GONZALEZ, MARIA DEL PILAR
189	13753220	RIOS SALDAÑA, MARIA SOLEDAD
190	30493882	CONTI DOMENECH, ANTONIA
191	13145860	FEIJOO PEREZ, MARIA LUISA
192	30512016	PAREJO BELLIDO, MARIA LUISA
193	24260296	FAJARDO JIMENEZ, MARIA KARINA
194	26013561	ILLANA VILCHEZ, DULCE
195	52845167	LOPEZ MARRERO, ANA ISABEL
196	34980622	PEREIRA SALGADO, MARIA YOLANDA
197	75011128	SUTIL JIMENEZ, PEDRO
198	5224845	HOLGADO DE JESUS, MANUEL
199	4174786	NUÑEZ GARCIA, MARIA JOSE
200	9359202	GARCIA RODRIGUEZ, ANGEL
201	2194208	PIÑON NAVARRO, AMADOR
HURR. ZK.	NAN	IZEN-ABIZENAK
N.º ORDEN	DNI	APELLIDOS Y NOMBRE
202	30614694	ZARATE CALZADA, MIREN ITXASO
203	9285153	RIVA RODRIGUEZ, MARIA EUGENIA DE LA
204	7548246	NAVARRO ESTESO, FERNANDO
205	43809782	PEREZ SABINA, JOSEFA
206	10194046	MARTINEZ PANERO, PEDRO
207	6989517	SANCHEZ SANCHEZ, MARIA DE FATIMA
208	85075432	GARCIA BARBERAN, JOSE JUAN
209	76619930	FONTAO GARCIA, ANA
210	21999336	URBAN GOMEZ, DOLORES
211	38452149	BARRAGAN MARTINEZ, MARIA TERESA
212	35296949	GONZALEZ OSORIO, ELENA M
213	76779102	AGEITOS SANLES, MARIA TERESA
214	24252621	MOLINA LIZANA, AURORA
215	79206376	PEREZ DONAIRE, AUGUSTO
216	829788	GALAN GONZALEZ, MARIA JESUS
217	52253850	GUERRA RODAS, FRANCISCO JAVIER
218	26190341	REYES MARTINEZ, MIGUEL CAYETANO
219	43060136	FERNANDEZ GONZALEZ, MANUEL JESUS
220	42076970	BALDEON BILBAO, LUIS CESAR
221	15374434	MELENDRE CONDE, MARIA ISABEL
222	32869818	PRINCIPE LLO RENTE, MARINA
223	34978272	RODRIGUEZ MIRANDA, JOSEFA
224	24212244	RUEDA JIMENEZ, ANTONIO
225	13796021	MEDRANO CAMPO, ELENA
226	30640501	PIÑAS LOPEZ, MARIA PILAR
227	43659237	TORRES VEGA, JOSE LUIS
228	24171778	LOPEZ GARCIA, MARIA JOSE
229	44258174	HEREDIA FERNANDEZ, ANTONIO
230	25085184	FERNANDEZ MIGUEL, AMPARO
231	16800156	BARRIO ANDRES, MARIA LUISA
232	52544480	MORALEDA RIVILLAS, JOSE RAMON
233	30542653	HORCAS HERGUEDAS, INMACULADA
234	26003049	GOMEZ CABRERA, FRANCISCO DE ASIS
235	34902611	BUJAN DIAZ, GABRIEL
2002KO URRIAREN 17KO EBAZPENAREN II. ERANSKINA.
KATALUNIAKO AZPIESKALOFOIA, JUSTIZIA ADMINISTRAZIOKO LAGUNTZAILEEN KIDEGOA, BARNE SUSTAPENEKO TXANDA. 200-11-14KO AGINDUAZ DEITUTAKO HAUTAPROBAK
(11-29KO EAO)
ANEXO II A LA RESOLUCIÓN DE 17 DE OCTUBRE DE 2002-12-11
SUBESCALOFÓN DE ÁMBITO TERRITORIAL DE CATALUÑA, CUERPO DE AUXILIARES, DE LA
ADMINISTRACIÓN DE JUSTICIA, TURNO DE PROMOCION INTERNA CONVOCADAS POR ORDEN DE 14-11-2000 (BOE DE 29-11)
HURR. ZK.	NAN	IZEN-ABIZENAK
N.º ORDEN	DNI	APELLIDOS Y NOMBRE
1	38063610	BORRAZ FERRER, MONSERRAT
2	36987466	DIAZ MORALES, ISABEL
3	33875252	RUIZ CARDENAS, FRANCISCO
4	35044046	CILLERUELO GARCIA, MONTSERRAT
5	37285535	HIDALGO MUÑOZ, JUAN
6	38553944	BOIX VELA, CATALINA
7	52193185	GUIMERA LLUESMA, MONTSERRAT
8	77110564	GUTIERREZ PASCUAL, MATILDE M LUZ
9	8795767	CARPI ALIÑO, ANA MARIA
10	16519843	BARTOLOME GARCIA, JOSE IGNACIO
11	46588289	GRAJALES PEDROSA, MIGUEL
12	36924393	MEDINA GARCIA, NURIA
13	37353473	CALVO TORRES, CONCEPCION
14	29095547	LAFUENTE CARDIEL, LAURA
15	18410486	FANDOS GOMEZ, MATILDE
16	17699924	NAVALES ARPAL, ROSA MARIA
NAFARROAKO AZPIESKALOFOIA, JUSTIZIA ADMINISTRAZIOKO LAGUNTZAILEEN KIDEGOA, BARNE SUSTAPENEKO TXANDA. 200-11-14KO AGINDUAZ DEITUTAKO HAUTAPROBAK
(11-29KO EAO)
SUBESCALOFON DE AMBITO TERRITORIAL DE NAVARRA, CUERPO DE AUXILIARES, DE LA
ADMINISTRACION DE JUSTICIA, TURNO DE PROMOCION INTERNA CONVOCADAS POR ORDEN DE 14-11-2000 (BOE DE 29-11)
HURR. ZK.	NAN	IZEN-ABIZENAK
N.º ORDEN	DNI	APELLIDOS Y NOMBRE
1	25155122	LATORRE MARTIN, SANTIAGO
2	29143890	BENITEZ CORRAL, MARIA ESTHER
3	34967940	MENDEZ CRESPO, MARIA TERESA
EUSKAL AUTONOMIA ERKIDEGOKO AZPIESKALOFOIA, JUSTIZIA ADMINISTRAZIOKO
LAGUNTZAILEEN KIDEGOA, BARNE SUSTAPENEKO TXANDA. 200-11-14KO AGINDUAZ
DEITUTAKO HAUTAPROBAK (11-29KO EAO)
SUBESCALOFON DE AMBITO TERRITORIAL DEL PAIS VASCO, CUERPO DE AUXILIARES, DE LA ADMINISTRACION DE JUSTICIA, TURNO DE PROMOCION INTERNA CONVOCADAS POR ORDEN DE 14-11-2000 (BOE DE 29-11)
HURR. ZK.	NAN	IZEN-ABIZENAK
N.º ORDEN	DNI	APELLIDOS Y NOMBRE
1	30640501	PIÑAS LOPEZ, MARIA PILAR
2	30583767	CASTILLO ERICE, LOREA ANE DEL
3	15870434	LIZARRAGA VIDAURRETA, MARIA LUISA
4	30613980	LOPEZ CANO, ROSARIO
5	13753220	RIOS SALDAÑA, MARIA SOLEDAD
6	9359202	GARCIA RODRIGUEZ, ANGEL
7	30614694	ZARATE CALZADA, MIREN ITXASO
8	76619930	FONTAO GARCIA, ANA
9	15374434	MELENDRE CONDE, MARIA ISABEL