Hemen ikusgai dauden gainerako formatuen edukia PDF dokumentu elektroniko ofizial eta jatorrizkoa eraldatuz lortu da
El contenido de los otros formatos que aquí se muestran, se ha obtenido mediante una transformación del documento electrónico PDF oficial y auténtico
ZIURTAPENA, Gipuzkoako Lurralde Historikoko Hauteskunde Batzordeak aldarrikatutako hautagai-zerrendak argitaratzeko dena.
CERTIFICACIÓN comprensiva de las Candidaturas proclamadas ante la Junta Electoral del Territorio Histórico de Gipuzkoa.
Nik, Nerea Iñurrategi Itza andreak, Gipuzkoako Lurralde Historikoko Hauteskunde Batzordeko idazkari naizen honek, honako hau,
D.ª Nerea Iñurrategi Itza, Secretaria de la Junta Electoral del Territorio Histórico de Gipuzkoa.
Eusko Legebiltzarreko Hauteskundeei buruzko ekainaren 15eko 5/1990 Legeak 60. artikuluan xedatutakoarekin bat, honako hauek dira aldarrikatutako hautagai-zerrendak eta zerrenda bakoitza osatzen duten hautagaiak:
Que de conformidad con el artículo 60 de la Ley 5/1990, de 15 de junio, de Elecciones al Parlamento Vasco, la relación de Candidaturas proclamadas y personas que las integran son las siguientes:
01.– MADDALEN IRIARTE OKIÑENA
01.– MADDALEN IRIARTE OKIÑENA
02.– NEREA KORTAJARENA IBAÑEZ
02.– NEREA KORTAJARENA IBAÑEZ
03.– ARKAITZ RODRIGUEZ TORRES
03.– ARKAITZ RODRIGUEZ TORRES
04.– LORE MARTINEZ AXPE
04.– LORE MARTINEZ AXPE
05.– ANDER RODRIGUEZ LEJARZA
05.– ANDER RODRIGUEZ LEJARZA
06.– IBAI IRIARTE SAN VICENTE
06.– IBAI IRIARTE SAN VICENTE
07.– OIHANA ETXEBARRIETA LEGRAND
07.– OIHANA ETXEBARRIETA LEGRAND
08.– ERAITZ SAEZ DE EGILAZ RAMOS
08.– ERAITZ SAEZ DE EGILAZ RAMOS
09.– REBEKA UBERA ARANZETA
09.– REBEKA UBERA ARANZETA
10.– GARIKOITZ MUJIKA IRIONDO
10.– GARIKOITZ MUJIKA IRIONDO
11.– IBAI FRESNEDO MORENO
11.– IBAI FRESNEDO MORENO
12.– ROKE AKIZU AIZPIRI
12.– ROKE AKIZU AIZPIRI
13.– OIHANA BRIONES ARAMENDI
13.– OIHANA BRIONES ARAMENDI
14.– DANI LOPEZ MORENO
14.– DANI LOPEZ MORENO
15.– MARINA MADARIAGA OTEO
15.– MARINA MADARIAGA OTEO
16.– JOSE ANGEL IZQUIERDO GORJON "TROSKO"
16.– JOSE ANGEL IZQUIERDO GORJON "TROSKO"
17.– XABIER ARREGI IPARRAGIRRE
17.– XABIER ARREGI IPARRAGIRRE
18.– MARIA JESUS DORRONSORO MALATSETXEBARRIA
18.– MARIA JESUS DORRONSORO MALATSETXEBARRIA
19.– NEKANE ZINKUNEGI BARANDIARAN
19.– NEKANE ZINKUNEGI BARANDIARAN
20.– ANDONI IRIONDO OTXOTORENA
20.– ANDONI IRIONDO OTXOTORENA
21.– MARI CARMEN EIZMENDI PEÑAGARIKANO
21.– MARI CARMEN EIZMENDI PEÑAGARIKANO
22.– JOSEAN EGILEGOR SANTANA
22.– JOSEAN EGILEGOR SANTANA
23.– IZARO ELORZA ARREGI
23.– IZARO ELORZA ARREGI
24.– HAIZEA KORTABERRIA GARETXANA
24.– HAIZEA KORTABERRIA GARETXANA
25.– ENEKO MAIOZ GANBOA
25.– ENEKO MAIOZ GANBOA
01.– MAITANE GONZALEZ MUGIKA
01.– MAITANE GONZALEZ MUGIKA
02.– LORE AGIRRE ZIPITRIA
02.– LORE AGIRRE ZIPITRIA
03.– ANE ARRUTI LOPETEGI
03.– ANE ARRUTI LOPETEGI
04.– ARITZ ARZALLUS AGIRREZABALA
04.– ARITZ ARZALLUS AGIRREZABALA
01.– MURIEL LARREA LASO
01.– MURIEL LARREA LASO
02.– JOSÉ LUIS ARRUE PINTÓ
02.– JOSÉ LUIS ARRUE PINTÓ
03.– ROCÍO GALIANA NARANJO
03.– ROCÍO GALIANA NARANJO
04.– CARLOTA SANZ MARTÍNEZ
04.– CARLOTA SANZ MARTÍNEZ
05.– ÍÑIGO MANRIQUE CÍA
05.– ÍÑIGO MANRIQUE CÍA
06.– IÑAKI MENDIZABAL MIGUÉLEZ
06.– IÑAKI MENDIZABAL MIGUÉLEZ
07.– JOSÉ JAVIER BARCÁIZTEGUI MARTÍNEZ-AVIAL
07.– JOSÉ JAVIER BARCÁIZTEGUI MARTÍNEZ-AVIAL
08.– VICTOR ASUN LERMA
08.– VICTOR ASUN LERMA
09.– PALOMA MARTÍNEZ LADRÓN DE GUEVARA
09.– PALOMA MARTÍNEZ LADRÓN DE GUEVARA
10.– MARÍA PILAR ELÍAS ZABALA
10.– MARÍA PILAR ELÍAS ZABALA
11.– BEGOÑA PEREIRA ANDUAGA
11.– BEGOÑA PEREIRA ANDUAGA
12.– JOSÉ IGNACIO LILLY SÁEZ
12.– JOSÉ IGNACIO LILLY SÁEZ
13.– CARMEN BLASCO ZUASTI
13.– CARMEN BLASCO ZUASTI
14.– JORGE MOTA IGLESIAS
14.– JORGE MOTA IGLESIAS
15.– MARÍA ANGELES BASTOS FERNÁNDEZ
15.– MARÍA ANGELES BASTOS FERNÁNDEZ
16.– PELLO ATXUKARRO AGIRREZABALA
16.– PELLO ATXUKARRO AGIRREZABALA
17.– MARTA SÁNCHEZ MORENO
17.– MARTA SÁNCHEZ MORENO
18.– JUAN CARLOS CANO ARISTOY
18.– JUAN CARLOS CANO ARISTOY
19.– MARÍA EUGENIA QUEVEDO OTAEGUI
19.– MARÍA EUGENIA QUEVEDO OTAEGUI
20.– JOSÉ MANUEL PALACIO DE UGARTE
20.– JOSÉ MANUEL PALACIO DE UGARTE
21.– ENCARNACIÓN ARAMENDÍA ALONSO
21.– ENCARNACIÓN ARAMENDÍA ALONSO
22.– MARÍA JUAN PEÑALOSA
22.– MARÍA JUAN PEÑALOSA
23.– MANUEL MICHELENA IGUARÁN
23.– MANUEL MICHELENA IGUARÁN
24.– MIKEL LEZAMA ZUBELDIA
24.– MIKEL LEZAMA ZUBELDIA
25.– JUANA DE BENGOECHEA ESTRADE
25.– JUANA DE BENGOECHEA ESTRADE
01.– ANGEL YÁÑEZ ARES
01.– ANGEL YÁÑEZ ARES
02.– ISABEL GIL MARRODAN
02.– ISABEL GIL MARRODAN
03.– JULIO HERREROS SERNA
03.– JULIO HERREROS SERNA
01.– BAKARTXO TEJERIA OTERMIN
01.– BAKARTXO TEJERIA OTERMIN
02.– MARIA EUGENIA ARRIZABALAGA OLAIZOLA
02.– MARIA EUGENIA ARRIZABALAGA OLAIZOLA
03.– JOSEBA EGIBAR ARTOLA
03.– JOSEBA EGIBAR ARTOLA
04.– ARANTXA TAPIA OTAEGI
04.– ARANTXA TAPIA OTAEGI
05.– IRUNE BERASALUZE LAZKANO
05.– IRUNE BERASALUZE LAZKANO
06.– KERMAN ORBEGOZO URIBE
06.– KERMAN ORBEGOZO URIBE
07.– IÑAKI AGIRRE ARIZMENDI
07.– IÑAKI AGIRRE ARIZMENDI
08.– MAIALEN GURRUTXAGA URANGA
08.– MAIALEN GURRUTXAGA URANGA
09.– AITOR URRUTIA OIANGUREN
09.– AITOR URRUTIA OIANGUREN
10.– EVA JUEZ GARMENDIA
10.– EVA JUEZ GARMENDIA
11.– AITOR ALDASORO ITURBE
11.– AITOR ALDASORO ITURBE
12.– ELENA LETE GARCIA
12.– ELENA LETE GARCIA
13.– GARIKOITZ MENDIZABAL ETXEBERRIA
13.– GARIKOITZ MENDIZABAL ETXEBERRIA
14.– MARKEL ARANBURU BARTAU
14.– MARKEL ARANBURU BARTAU
15.– ANE BEITIA ARRIOLA
15.– ANE BEITIA ARRIOLA
16.– JOANA EZKIAGA JAUREGI
16.– JOANA EZKIAGA JAUREGI
17.– MARIA UBARRETXENA CID
17.– MARIA UBARRETXENA CID
18.– XANTI GURRUTXAGA ELORZA
18.– XANTI GURRUTXAGA ELORZA
19.– OLATZ PEON ORMAZABAL
19.– OLATZ PEON ORMAZABAL
20.– JOSE RAMON ZUBIZARRETA ALEGRIA
20.– JOSE RAMON ZUBIZARRETA ALEGRIA
21.– SAIOA BANDRES MONEO
21.– SAIOA BANDRES MONEO
22.– UNAI ELKORO OIANGUREN
22.– UNAI ELKORO OIANGUREN
23.– IRUNE GALARRAGA EZENARRO
23.– IRUNE GALARRAGA EZENARRO
24.– JON ANDONI URDANGARIN URRUTIA
24.– JON ANDONI URDANGARIN URRUTIA
25.– MARKEL OLANO ARRESE
25.– MARKEL OLANO ARRESE
01.– IKER LAKA BARANDIKA
01.– IKER LAKA BARANDIKA
02.– JASONE UGARTE GARCIA DE ANDOIN
02.– JASONE UGARTE GARCIA DE ANDOIN
03.– XABIER OCHOA MUÑOZ
03.– XABIER OCHOA MUÑOZ
04.– ANE ABARRATEGI BAAMONDE
04.– ANE ABARRATEGI BAAMONDE
05.– AITANA AGIRRE LOIARTE
05.– AITANA AGIRRE LOIARTE
01.– ENEKO ANDUEZA LORENZO
01.– ENEKO ANDUEZA LORENZO
02.– SUSANA CORCUERA LEUNDA
02.– SUSANA CORCUERA LEUNDA
03.– IGNACIO MARIA (IÑAKI) ARRIOLA LOPEZ
03.– IGNACIO MARIA (IÑAKI) ARRIOLA LOPEZ
04.– MARIA ARRATE (MIREN) GALLASTEGUI OYARZABAL
04.– MARIA ARRATE (MIREN) GALLASTEGUI OYARZABAL
05.– ENRIQUE JOSE RAMOS VISPO
05.– ENRIQUE JOSE RAMOS VISPO
06.– MARIA LUISA DEL PILAR GARCIA GURRUCHAGA
06.– MARIA LUISA DEL PILAR GARCIA GURRUCHAGA
07.– FERNANDO SAN MARTIN GUBIA
07.– FERNANDO SAN MARTIN GUBIA
08.– GLORIA VAZQUEZ HERRANZ
08.– GLORIA VAZQUEZ HERRANZ
09.– SERGIO JAVIER ALZAGA
09.– SERGIO JAVIER ALZAGA
10.– ANA PRIEDE MERCHAN
10.– ANA PRIEDE MERCHAN
11.– FRANCISCO JOSE SUAREZ PEREZ
11.– FRANCISCO JOSE SUAREZ PEREZ
12.– NEREA ERRASTI VALLE
12.– NEREA ERRASTI VALLE
13.– RICARDO CRESPO RUBIO
13.– RICARDO CRESPO RUBIO
14.– MAIALEN ALONSO LABANDIBAR
14.– MAIALEN ALONSO LABANDIBAR
15.– JOSE MARIA VILLANUEVA TELLERIA
15.– JOSE MARIA VILLANUEVA TELLERIA
16.– AGUSTINA GAZTELUMENDI IGLESIAS
16.– AGUSTINA GAZTELUMENDI IGLESIAS
17.– OSCAR VALBUENA PASCUAL
17.– OSCAR VALBUENA PASCUAL
18.– MARIA TERESA (MAITE) IGLESIAS SANCHEZ
18.– MARIA TERESA (MAITE) IGLESIAS SANCHEZ
19.– CARLOS GARCIA HERNANDEZ
19.– CARLOS GARCIA HERNANDEZ
20.– EVA ALVAREZ ATANES
20.– EVA ALVAREZ ATANES
21.– JOSE ANTONIO SANCHEZ ALMARAZ
21.– JOSE ANTONIO SANCHEZ ALMARAZ
22.– ASCENSION PARRON PEGUERO
22.– ASCENSION PARRON PEGUERO
23.– IGNACIO (IÑAKI) DUBREUIL CHURRUCA
23.– IGNACIO (IÑAKI) DUBREUIL CHURRUCA
24.– MONTSERRAT LUIS CANO
24.– MONTSERRAT LUIS CANO
25.– MIGUEL ANGEL BUEN LACAMBRA
25.– MIGUEL ANGEL BUEN LACAMBRA
01.– MARIA RODRIGUEZ RODRIGUEZ
01.– MARIA RODRIGUEZ RODRIGUEZ
02.– JUAN MARIA (ION) ALDALUR AROCENA
02.– JUAN MARIA (ION) ALDALUR AROCENA
03.– SARA HIDALGO GARCIA
03.– SARA HIDALGO GARCIA
04.– JOSE (PIQUELO) GARCIA AVILA
04.– JOSE (PIQUELO) GARCIA AVILA
05.– MARIA TERESA SANTOS CAÑAS
05.– MARIA TERESA SANTOS CAÑAS
01.– IRATZE BUSTINZA VIVANCO
01.– IRATZE BUSTINZA VIVANCO
02.– ALFREDO PARTE GUTIERREZ
02.– ALFREDO PARTE GUTIERREZ
03.– DEYSE HELENA ARAUJO DE OLIVEIRA MARTINEZ
03.– DEYSE HELENA ARAUJO DE OLIVEIRA MARTINEZ
04.– FRANCISCO JAVIER GOMEZ DEL CAMPO GARCIA-VALCÁRCEL
04.– FRANCISCO JAVIER GOMEZ DEL CAMPO GARCIA-VALCÁRCEL
05.– MARIA ROSARIO ALONSO AMIGOT
05.– MARIA ROSARIO ALONSO AMIGOT
06.– JESUS RAFAEL GONZALEZ GUTIERREZ
06.– JESUS RAFAEL GONZALEZ GUTIERREZ
07.– SILVIA HOJAS MARTINEZ
07.– SILVIA HOJAS MARTINEZ
08.– JOSE MANUEL CORCUERA MIRANDA
08.– JOSE MANUEL CORCUERA MIRANDA
09.– MARIA PORTOMEÑE SEIJAS
09.– MARIA PORTOMEÑE SEIJAS
10.– ANTONIO BARCINA BURGUI
10.– ANTONIO BARCINA BURGUI
11.– IDOIA ITURBE VALDAZO
11.– IDOIA ITURBE VALDAZO
12.– CARLOS ROMERA ANTON
12.– CARLOS ROMERA ANTON
13.– JAQUELINE JENNY VILLANUEVA JUSCAMAYTA
13.– JAQUELINE JENNY VILLANUEVA JUSCAMAYTA
14.– ALBERTO PABLO MARTINEZ LOPEZ
14.– ALBERTO PABLO MARTINEZ LOPEZ
15.– ARRATE MASA LOPEZ
15.– ARRATE MASA LOPEZ
16.– GAIZKA UCEDA LOROÑO
16.– GAIZKA UCEDA LOROÑO
17.– DIONISIA PERDIGUERO RICA
17.– DIONISIA PERDIGUERO RICA
18.– JOSE MANUEL INCIERTE CALVEIRA
18.– JOSE MANUEL INCIERTE CALVEIRA
19.– ANA GAYTE DIEGO
19.– ANA GAYTE DIEGO
20.– RAUL MORO INCHAURTIETA
20.– RAUL MORO INCHAURTIETA
21.– AINTZANE GOFFARD SEVILLANO
21.– AINTZANE GOFFARD SEVILLANO
22.– IVAN GONZALEZ DE LA TORRE
22.– IVAN GONZALEZ DE LA TORRE
23.– YADIRIS RIVERO GARCIA
23.– YADIRIS RIVERO GARCIA
24.– DAVID RIVERA ALONSO
24.– DAVID RIVERA ALONSO
25.– MARIA JESUS FERNANDEZ SEVILLA
25.– MARIA JESUS FERNANDEZ SEVILLA
01.– CARLOS COLINO LLAMAS
01.– CARLOS COLINO LLAMAS
02.– ROSA MARIA LOROÑO BARRENA
02.– ROSA MARIA LOROÑO BARRENA
03.– FELIX MARIANO BARCINA BURGUI
03.– FELIX MARIANO BARCINA BURGUI
01.– JOSE MANUEL HERZOG DE BUSTOS
01.– JOSE MANUEL HERZOG DE BUSTOS
02.– JOSE MARIA SASIETA CORTA
02.– JOSE MARIA SASIETA CORTA
03.– NURIA GOMEZ VALDES
03.– NURIA GOMEZ VALDES
04.– NATALIA TATIANA ARANZABAL ZAPIRAIN
04.– NATALIA TATIANA ARANZABAL ZAPIRAIN
05.– AGUSTIN ALEJANDRO ACUÑA
05.– AGUSTIN ALEJANDRO ACUÑA
06.– MARIA TERESA OROQUIETA LITE
06.– MARIA TERESA OROQUIETA LITE
07.– MIKEL MIGUELENA MERINO
07.– MIKEL MIGUELENA MERINO
08.– MONICA CRIADO PINTO
08.– MONICA CRIADO PINTO
09.– JOSE GUILLERMO MANSON MUNIOZGUREN
09.– JOSE GUILLERMO MANSON MUNIOZGUREN
10.– RUT MARTIN RUIZ
10.– RUT MARTIN RUIZ
11.– DAVID ESCUDERO GOMEZ
11.– DAVID ESCUDERO GOMEZ
12.– ALICIA BEGOÑA SOBRINO ALONSO
12.– ALICIA BEGOÑA SOBRINO ALONSO
13.– JOSE MIGUEL GUTIERREZ GONZALEZ
13.– JOSE MIGUEL GUTIERREZ GONZALEZ
14.– MARIA TERESA DUARTE SANTOS
14.– MARIA TERESA DUARTE SANTOS
15.– JOSEBA MIGUELENA MERINO
15.– JOSEBA MIGUELENA MERINO
16.– MANUELA JESUS VALES DOMINGUEZ
16.– MANUELA JESUS VALES DOMINGUEZ
17.– JAVIER MIGUEL MARTINEZ FERRAZ
17.– JAVIER MIGUEL MARTINEZ FERRAZ
18.– BERTHA GUTIERREZ SOBRINO
18.– BERTHA GUTIERREZ SOBRINO
19.– QUINTIN CANTERO MOGENA
19.– QUINTIN CANTERO MOGENA
20.– MARIA BRU ALBAREDA
20.– MARIA BRU ALBAREDA
21.– JUAN HIDALGO MESAS
21.– JUAN HIDALGO MESAS
22.– ANA BELEN LEON CABALLERO
22.– ANA BELEN LEON CABALLERO
23.– RAUL ENRIQUE GIL MARTINEZ DE SAN VICENTE
23.– RAUL ENRIQUE GIL MARTINEZ DE SAN VICENTE
24.– MARIA DEL CARMEN BRETTES GARCIA
24.– MARIA DEL CARMEN BRETTES GARCIA
25.– OSCAR MANUEL SANTAMARIA IBAÑEZ
25.– OSCAR MANUEL SANTAMARIA IBAÑEZ
01.– IRATXE GIL RODRIGUEZ
01.– IRATXE GIL RODRIGUEZ
02.– MARTA LOPEZ RAMOS
02.– MARTA LOPEZ RAMOS
03.– PABLO TUDURI LABOA
03.– PABLO TUDURI LABOA
01.– MIREN EDURNE BARANDA DE MIGUEL
01.– MIREN EDURNE BARANDA DE MIGUEL
02.– ALBERTO BEZUNARTEA FERNÁNDEZ
02.– ALBERTO BEZUNARTEA FERNÁNDEZ
03.– RAISA IRATXE GARCIA ISASA
03.– RAISA IRATXE GARCIA ISASA
04.– ANGEL MARIA GARCIA MARTIN
04.– ANGEL MARIA GARCIA MARTIN
05.– MARIA JESUS BERASATEGUI PÉREZ
05.– MARIA JESUS BERASATEGUI PÉREZ
06.– RAFAEL BERNAL GATO
06.– RAFAEL BERNAL GATO
07.– OROITZ AGUIRRE IMAZ
07.– OROITZ AGUIRRE IMAZ
08.– MARIA JESUS AGUIRRE UNCETA
08.– MARIA JESUS AGUIRRE UNCETA
09.– IÑIGO AGUIRRE ARRIETA
09.– IÑIGO AGUIRRE ARRIETA
10.– MÓNICA MONTEAGUDO CASÁS
10.– MÓNICA MONTEAGUDO CASÁS
11.– MIGUEL MARIA RODRIGUEZ BARBERO
11.– MIGUEL MARIA RODRIGUEZ BARBERO
12.– ISIDORO GARCIA MARTIN
12.– ISIDORO GARCIA MARTIN
13.– ANA MARIA DE BENITO SANZ
13.– ANA MARIA DE BENITO SANZ
14.– MARIA DEL CARMEN MUELA APARICIO
14.– MARIA DEL CARMEN MUELA APARICIO
15.– MIREN OLATZ GOIKOURIA MIÑAUR
15.– MIREN OLATZ GOIKOURIA MIÑAUR
16.– JUAN ANTONIO JERICÓ FERNÁNDEZ
16.– JUAN ANTONIO JERICÓ FERNÁNDEZ
17.– ENEKO MURUZABAL ELEZCANO
17.– ENEKO MURUZABAL ELEZCANO
18.– IKER BERECIARTUA CASTRILLO
18.– IKER BERECIARTUA CASTRILLO
19.– TANIA DE SOUSA GINÉS
19.– TANIA DE SOUSA GINÉS
20.– EMILIA MACIAS MALDONADO
20.– EMILIA MACIAS MALDONADO
21.– AIERT LIZARRALDE ORTIZ DE ZÁRATE
21.– AIERT LIZARRALDE ORTIZ DE ZÁRATE
22.– ELVIA MALDONADO FLETE
22.– ELVIA MALDONADO FLETE
23.– ANJEL JIMENEZ JIMENEZ
23.– ANJEL JIMENEZ JIMENEZ
24.– JAIME DURAN LAVIÑA
24.– JAIME DURAN LAVIÑA
25.– IKER MONTERO MADRID
25.– IKER MONTERO MADRID
01.– ANE GARCIA RIAÑO
01.– ANE GARCIA RIAÑO
02.– IKER CARRASCO MÉNDEZ
02.– IKER CARRASCO MÉNDEZ
03.– MARIA ROSARIO BAUTISTA MURIEL
03.– MARIA ROSARIO BAUTISTA MURIEL
04.– JOANES NUÑEZ OYARZABAL
04.– JOANES NUÑEZ OYARZABAL
05.– ANA MARIA REQUEJO DÍAZ
05.– ANA MARIA REQUEJO DÍAZ
01.– DANIEL LIZARRALDE AGUIRRE
01.– DANIEL LIZARRALDE AGUIRRE
02.– AMAIA LARREA LORÁN (INDEP.)
02.– AMAIA LARREA LORÁN (INDEP.)
03.– LUIS GARCIA MOLINA
03.– LUIS GARCIA MOLINA
04.– MARIA DEL MAR RODRIGUEZ CALVILLO (INDEP.)
04.– MARIA DEL MAR RODRIGUEZ CALVILLO (INDEP.)
05.– LUIS MARIA ORMAETXEA SANTSIÑENA (INDEP.)
05.– LUIS MARIA ORMAETXEA SANTSIÑENA (INDEP.)
06.– GLORIA DE LA PARRA AMORENA (INDEP.)
06.– GLORIA DE LA PARRA AMORENA (INDEP.)
07.– DANIEL ALBERDI COLADO (INDEP.)
07.– DANIEL ALBERDI COLADO (INDEP.)
08.– MARIA ASUNCIÓN LOPEZ MIGUEL (INDEP.)
08.– MARIA ASUNCIÓN LOPEZ MIGUEL (INDEP.)
09.– AITOR PICABEA LAMUEDRA (INDEP.)
09.– AITOR PICABEA LAMUEDRA (INDEP.)
10.– MARIA NIEVES SALVADOR COLLAR (INDEP.)
10.– MARIA NIEVES SALVADOR COLLAR (INDEP.)
11.– ANTONIO PICABEA SARASOLA (INDEP.)
11.– ANTONIO PICABEA SARASOLA (INDEP.)
12.– ROSA MARÍA MARTÍN VICENTE (INDEP.)
12.– ROSA MARÍA MARTÍN VICENTE (INDEP.)
13.– ANDONI PICABEA LAMUEDRA (INDEP.)
13.– ANDONI PICABEA LAMUEDRA (INDEP.)
14.– ROSA MARÍA GARCÍA MOLINA (INDEP.)
14.– ROSA MARÍA GARCÍA MOLINA (INDEP.)
15.– JOSE MANUEL EULATE MONTES (INDEP.)
15.– JOSE MANUEL EULATE MONTES (INDEP.)
16.– SAMANTA GARCIA LOPEZ (INDEP.)
16.– SAMANTA GARCIA LOPEZ (INDEP.)
17.– JOSE MANUEL ROTETA ECHEVERRIA (INDEP.)
17.– JOSE MANUEL ROTETA ECHEVERRIA (INDEP.)
18.– SAIOA RODRIGUEZ ELGORRIAGA (INDEP.)
18.– SAIOA RODRIGUEZ ELGORRIAGA (INDEP.)
19.– JOSE MARIA PEREDA GOICOECHEA (INDEP.)
19.– JOSE MARIA PEREDA GOICOECHEA (INDEP.)
20.– LUCIA MORENO DIEZ (INDEP.)
20.– LUCIA MORENO DIEZ (INDEP.)
21.– JOSE ANTONIO DIEZ AGESTA (INDEP.)
21.– JOSE ANTONIO DIEZ AGESTA (INDEP.)
22.– MARIA DE LOS ANGELES DEL BARRIO RUIZ-OLALDE (INDEP.)
22.– MARIA DE LOS ANGELES DEL BARRIO RUIZ-OLALDE (INDEP.)
23.– ANDER EGAÑA AGUIRRESAROBE (INDEP.)
23.– ANDER EGAÑA AGUIRRESAROBE (INDEP.)
24.– MARIA CARMEN COLADO RAMIREZ (INDEP.)
24.– MARIA CARMEN COLADO RAMIREZ (INDEP.)
25.– JOKIN BIAIN ARAQUISTAIN (INDEP.)
25.– JOKIN BIAIN ARAQUISTAIN (INDEP.)
01.– MARIA TERESA ANTOLÍN PEREZ (INDEP.)
01.– MARIA TERESA ANTOLÍN PEREZ (INDEP.)
02.– ANTONIO GARCIA CASTELLÓN (INDEP.)
02.– ANTONIO GARCIA CASTELLÓN (INDEP.)
03.– PETRA LORAN LOINAZ (INDEP.)
03.– PETRA LORAN LOINAZ (INDEP.)
01.– MARÍA PÉREZ FERNÁNDEZ
01.– MARÍA PÉREZ FERNÁNDEZ
02.– IÑIGO AROCENA FERNÁNDEZ (INDEP.)
02.– IÑIGO AROCENA FERNÁNDEZ (INDEP.)
03.– MARÍA DEL MAR MARTIJA SÁNCHEZ-GUARDAMINO
03.– MARÍA DEL MAR MARTIJA SÁNCHEZ-GUARDAMINO
04.– JON CAMPANDEGUI EMAZABEL
04.– JON CAMPANDEGUI EMAZABEL
05.– CRISTINA NAVARRO MACHÍN
05.– CRISTINA NAVARRO MACHÍN
06.– RAMÓN MANUEL RODRÍGUEZ SÁENZ DE TEJADA
06.– RAMÓN MANUEL RODRÍGUEZ SÁENZ DE TEJADA
07.– ANA MAGDALENA JORGE ARANA
07.– ANA MAGDALENA JORGE ARANA
08.– RAFAEL MORENO MARTÍN
08.– RAFAEL MORENO MARTÍN
09.– MARÍA CRISTINA DE DIEGO ECHEVERRÍA (INDEP.)
09.– MARÍA CRISTINA DE DIEGO ECHEVERRÍA (INDEP.)
10.– JAGOBA JOSEBA ITURRIZAR IZQUIERDO
10.– JAGOBA JOSEBA ITURRIZAR IZQUIERDO
11.– SORAYA AMORRORTU ALONSO
11.– SORAYA AMORRORTU ALONSO
12.– EDUARDO RUBIO GASTÓN
12.– EDUARDO RUBIO GASTÓN
13.– MONICA GARCÍA ROMÁN
13.– MONICA GARCÍA ROMÁN
14.– JORGE ALEJANDRO VALMASEDA REMOLINA
14.– JORGE ALEJANDRO VALMASEDA REMOLINA
15.– MARÍA ISABEL LUNA PAZ
15.– MARÍA ISABEL LUNA PAZ
16.– JOSU LAIÑO ÁLVAREZ
16.– JOSU LAIÑO ÁLVAREZ
17.– MARÍA ROSARIO LAPORTA HIDALGO
17.– MARÍA ROSARIO LAPORTA HIDALGO
18.– VICTOR APODACA SOPEÑA
18.– VICTOR APODACA SOPEÑA
19.– CAROLINA SCARPETTA RAMÍREZ
19.– CAROLINA SCARPETTA RAMÍREZ
20.– STANLIY RAMOS DE LA CRUZ
20.– STANLIY RAMOS DE LA CRUZ
21.– GIOVANNA RAMOS CASTAÑO
21.– GIOVANNA RAMOS CASTAÑO
22.– UNAI SAN ATILANO GARCÍA
22.– UNAI SAN ATILANO GARCÍA
23.– ANA ISABEL CARO ROQUE
23.– ANA ISABEL CARO ROQUE
24.– JAIME AROCENA MARTIJA (INDEP.)
24.– JAIME AROCENA MARTIJA (INDEP.)
25.– MARÍA PILAR SARASOLA PEDRUZO
25.– MARÍA PILAR SARASOLA PEDRUZO
01.– HECTOR SOJO CATEDIANO
01.– HECTOR SOJO CATEDIANO
02.– ALEJANDRA MORENO MIGUEL
02.– ALEJANDRA MORENO MIGUEL
03.– FRANCISCO JAVIER VILLA FERNÁNDEZ
03.– FRANCISCO JAVIER VILLA FERNÁNDEZ
01.– DAVID SOTO RODRÍGUEZ
01.– DAVID SOTO RODRÍGUEZ
02.– JON HERNÁNDEZ HIDALGO
02.– JON HERNÁNDEZ HIDALGO
03.– EVA ABUIN BIDEBURU
03.– EVA ABUIN BIDEBURU
04.– VICTOR JOSÉ LASA BRIZ
04.– VICTOR JOSÉ LASA BRIZ
05.– ARANTZA GONZÁLEZ GARCÍA
05.– ARANTZA GONZÁLEZ GARCÍA
06.– NAGORE BASURTO ESCAMILLA
06.– NAGORE BASURTO ESCAMILLA
07.– JOSETXO ARRIETA ARRIETA
07.– JOSETXO ARRIETA ARRIETA
08.– JAIONE ARISTREGI CAO
08.– JAIONE ARISTREGI CAO
09.– PATRICIA INSÚA CERRETANI
09.– PATRICIA INSÚA CERRETANI
10.– JUAN LUIS MERINO SANABRIA
10.– JUAN LUIS MERINO SANABRIA
11.– ION COLLAR RIOSECO
11.– ION COLLAR RIOSECO
12.– MARTA EZQUERECOCHA DÍEZ
12.– MARTA EZQUERECOCHA DÍEZ
13.– HAIZEA GARAY GALLASTEGUI
13.– HAIZEA GARAY GALLASTEGUI
14.– UBALDO ORTÍZ RODRIGO
14.– UBALDO ORTÍZ RODRIGO
15.– BLANCA MERCHÁN ROPERO
15.– BLANCA MERCHÁN ROPERO
16.– EVARISTO RODRÍGUEZ RÁBANO
16.– EVARISTO RODRÍGUEZ RÁBANO
17.– CARMEN SALIDO SIERRA
17.– CARMEN SALIDO SIERRA
18.– MARÍA VALIENTE GONZÁLEZ
18.– MARÍA VALIENTE GONZÁLEZ
19.– SANTI JIMÉNEZ USSÍA
19.– SANTI JIMÉNEZ USSÍA
20.– INÉS BENÍTEZ LOZANO
20.– INÉS BENÍTEZ LOZANO
21.– CARLOS RODRÍGUEZ RUBIO
21.– CARLOS RODRÍGUEZ RUBIO
22.– TINA PEDROCHE RODRÍGUEZ
22.– TINA PEDROCHE RODRÍGUEZ
23.– MIGUEL USABIAGA BÁRCENA
23.– MIGUEL USABIAGA BÁRCENA
24.– MIREN ALAZNE SUKIA GALPARSORO
24.– MIREN ALAZNE SUKIA GALPARSORO
25.– ANTTON KARRERA AGIRREBARRENA
25.– ANTTON KARRERA AGIRREBARRENA
01.– MARÍA ÁNGELES GARCÍA CALLE
01.– MARÍA ÁNGELES GARCÍA CALLE
02.– JOANES EMILIO FIEL ECHEVERRIA
02.– JOANES EMILIO FIEL ECHEVERRIA
03.– MIREN ECHEVESTE LACOMBE
03.– MIREN ECHEVESTE LACOMBE
01.– EULOGIO GARDEAZABAL URIARTE
01.– EULOGIO GARDEAZABAL URIARTE
02.– MIGUEL ANGEL BALIBREA CARCELES
02.– MIGUEL ANGEL BALIBREA CARCELES
03.– MIGUEL AGUILELLA MARTINEZ
03.– MIGUEL AGUILELLA MARTINEZ
04.– SILVIA PATRICIA MARES SEGURA
04.– SILVIA PATRICIA MARES SEGURA
05.– ROSA M.ª GONZALEZ LONGO
05.– ROSA M.ª GONZALEZ LONGO
06.– M.ª PILAR URRACA DÍEZ
06.– M.ª PILAR URRACA DÍEZ
07.– CECILIO FERNANDEZ LOPEZ
07.– CECILIO FERNANDEZ LOPEZ
08.– FRANCISCO RICARDO LUNA NARVARTE
08.– FRANCISCO RICARDO LUNA NARVARTE
09.– JOSE LUIS TERRAZAS AZPIAZU
09.– JOSE LUIS TERRAZAS AZPIAZU
10.– M.ª LOURDES ECHEVERRÍA SALAVERRIA
10.– M.ª LOURDES ECHEVERRÍA SALAVERRIA
11.– M.ª MERCEDES ESPERANZA REY GOMEZ
11.– M.ª MERCEDES ESPERANZA REY GOMEZ
12.– ENRIQUETA SANCHEZ MONTERO
12.– ENRIQUETA SANCHEZ MONTERO
13.– ANTONIO TORTOLES IGLESIAS
13.– ANTONIO TORTOLES IGLESIAS
14.– JOSU AGUILELLA GOMEZ
14.– JOSU AGUILELLA GOMEZ
15.– IGNACIO RAMÓN FERNANDEZ REY
15.– IGNACIO RAMÓN FERNANDEZ REY
16.– IRENE BARRUETA DIEZ
16.– IRENE BARRUETA DIEZ
17.– KAROLAY MICHELLE RAMON COPO
17.– KAROLAY MICHELLE RAMON COPO
18.– FELISA SANCHEZ MONTERO
18.– FELISA SANCHEZ MONTERO
19.– MANUEL JOSE FERNANDEZ REY
19.– MANUEL JOSE FERNANDEZ REY
20.– VICENTE JOSE SANTANA TORRE
20.– VICENTE JOSE SANTANA TORRE
21.– SANTIAGO MARÍA FERNANDEZ REY
21.– SANTIAGO MARÍA FERNANDEZ REY
22.– CASILDA BLANCO SOUTO
22.– CASILDA BLANCO SOUTO
23.– MARÍA ANTONIA VISIERS LECANDA
23.– MARÍA ANTONIA VISIERS LECANDA
24.– GABRIELA ZABALA VISIERS
24.– GABRIELA ZABALA VISIERS
25.– MANUEL GONZALEZ ARREGUI
25.– MANUEL GONZALEZ ARREGUI
01.– ERNESTO LADRÓN DE GUEVARA LOPEZ DE ARBINA
01.– ERNESTO LADRÓN DE GUEVARA LOPEZ DE ARBINA
02.– M.ª PILAR GARCIA BAÑEGIL
02.– M.ª PILAR GARCIA BAÑEGIL
03.– MARIA AMAIA DE MINTEGUI LACARRA
03.– MARIA AMAIA DE MINTEGUI LACARRA
01.– SUSANA PÉREZ BENITO
01.– SUSANA PÉREZ BENITO
02.– IVÁN RUIZ GARCÍA
02.– IVÁN RUIZ GARCÍA
03.– VERÓNICA DÍEZ LANTARÓN
03.– VERÓNICA DÍEZ LANTARÓN
04.– RODRIGO FOLGUERA LATAS
04.– RODRIGO FOLGUERA LATAS
05.– IRENE AZKARATE LÓPEZ
05.– IRENE AZKARATE LÓPEZ
06.– KERMAN JOSÉ GALLEGO LIZARRIBAR
06.– KERMAN JOSÉ GALLEGO LIZARRIBAR
07.– SERGIO ADOLFO RODRÍGUEZ VITTA
07.– SERGIO ADOLFO RODRÍGUEZ VITTA
08.– SARA GARCÍA PÉREZ
08.– SARA GARCÍA PÉREZ
09.– AMAIA NÚÑEZ GALLARDO
09.– AMAIA NÚÑEZ GALLARDO
10.– FRANCISCO GUTIERREZ MONROY
10.– FRANCISCO GUTIERREZ MONROY
11.– MARÍA PILAR JULIA OTEGUI SERRANO
11.– MARÍA PILAR JULIA OTEGUI SERRANO
12.– JOSÉ ANTONIO ARRIETA EGURROLA
12.– JOSÉ ANTONIO ARRIETA EGURROLA
13.– AINHOA GONZÁLEZ ECHEVESTE
13.– AINHOA GONZÁLEZ ECHEVESTE
14.– JASONE GONZÁLEZ ZABALETA
14.– JASONE GONZÁLEZ ZABALETA
15.– ANDRÉS MANJÓN HIDALGO
15.– ANDRÉS MANJÓN HIDALGO
16.– BAKARNE ALMAZÁN LEDESMA
16.– BAKARNE ALMAZÁN LEDESMA
17.– ASIER ESPARZA BILLALABEITIA
17.– ASIER ESPARZA BILLALABEITIA
18.– JOSÉ FÉLIX OCHOA VILLAGRA
18.– JOSÉ FÉLIX OCHOA VILLAGRA
19.– MARIA ÁNGELES LOZANO CALVO
19.– MARIA ÁNGELES LOZANO CALVO
20.– IBON EPELDE ZABALEGUI
20.– IBON EPELDE ZABALEGUI
21.– MARÍA AZUCENA FIAÑO VÁZQUEZ
21.– MARÍA AZUCENA FIAÑO VÁZQUEZ
22.– AMAYA TESÁN AROSTEGUI
22.– AMAYA TESÁN AROSTEGUI
23.– ALFONSO PÉREZ HERNÁNDEZ
23.– ALFONSO PÉREZ HERNÁNDEZ
24.– JOSÉ ALZAGA MENDES
24.– JOSÉ ALZAGA MENDES
25.– MARÍA BEATRIZ ETXEBARRIA PADILLA
25.– MARÍA BEATRIZ ETXEBARRIA PADILLA
01.– ESTEBAN GARATE CORTABARRIA
01.– ESTEBAN GARATE CORTABARRIA
02.– ELENA CEPEDA ARZUAGA
02.– ELENA CEPEDA ARZUAGA
03.– DAVID FERNÁNDEZ DE PEDRO
03.– DAVID FERNÁNDEZ DE PEDRO
01.– JORDI MARTINEZ RIGOL
01.– JORDI MARTINEZ RIGOL
02.– MARÍA ÁNGELES ALBERDI BERGARECHE
02.– MARÍA ÁNGELES ALBERDI BERGARECHE
03.– INMACULADA BOO GONZÁLEZ
03.– INMACULADA BOO GONZÁLEZ
04.– PIERO ZANATTA LARIOS
04.– PIERO ZANATTA LARIOS
05.– ROBERTO GÓMEZ EGIDO
05.– ROBERTO GÓMEZ EGIDO
06.– ANGELINES GONZÁLEZ NOVOA
06.– ANGELINES GONZÁLEZ NOVOA
07.– GRACIANO FERNÁNDEZ SAIZ
07.– GRACIANO FERNÁNDEZ SAIZ
08.– ANTONIO URQUIJO AZALDEGUI
08.– ANTONIO URQUIJO AZALDEGUI
09.– IGONE BILBAO GONZALEZ
09.– IGONE BILBAO GONZALEZ
10.– EVA MARÍA PÁRAMOS ÁLVAREZ
10.– EVA MARÍA PÁRAMOS ÁLVAREZ
11.– NEREA BLASCO BILBAO
11.– NEREA BLASCO BILBAO
12.– JUAN PABLO INGUNZA ZUMALDE
12.– JUAN PABLO INGUNZA ZUMALDE
13.– ANDRÉS FRANCIA MIRANDA
13.– ANDRÉS FRANCIA MIRANDA
14.– MARÍA ESTRELLA URRA ARETA
14.– MARÍA ESTRELLA URRA ARETA
15.– FRANCISCO JAVIER HERNÁNDEZ SALINAS
15.– FRANCISCO JAVIER HERNÁNDEZ SALINAS
16.– MARÍA ELENA GONZÁLEZ ÁLVAREZ
16.– MARÍA ELENA GONZÁLEZ ÁLVAREZ
17.– JESÚS FRANCISCO LARRAINZAR MARTÍN
17.– JESÚS FRANCISCO LARRAINZAR MARTÍN
18.– MARÍA PILAR ABAD BOTÍ
18.– MARÍA PILAR ABAD BOTÍ
19.– JOSE ALBERTO FRADE MORALES
19.– JOSE ALBERTO FRADE MORALES
20.– JAVIER MILLET MENDÍVIL
20.– JAVIER MILLET MENDÍVIL
21.– NAGORE BLASCO BILBAO
21.– NAGORE BLASCO BILBAO
22.– VICENTA ANSOLEAGA RODRÍGUEZ
22.– VICENTA ANSOLEAGA RODRÍGUEZ
23.– ÁNGELES ORRANTIA IZAGUIRRE
23.– ÁNGELES ORRANTIA IZAGUIRRE
24.– PEDRO MARÍA LAVÍN SANZ
24.– PEDRO MARÍA LAVÍN SANZ
25.– MARÍA DOLORES RILOBA ORIOL
25.– MARÍA DOLORES RILOBA ORIOL
01.– JAVIER COSIO SEIJAS
01.– JAVIER COSIO SEIJAS
02.– IKER LAVÍN GARCÍA
02.– IKER LAVÍN GARCÍA
03.– JESUSA OGUETA GÓMEZ
03.– JESUSA OGUETA GÓMEZ
01.– JAVIER DE BARRENECHEA ÁLVAREZ
01.– JAVIER DE BARRENECHEA ÁLVAREZ
02.– NURIA DORRONSORO GARCÍA
02.– NURIA DORRONSORO GARCÍA
03.– JESÚS FERNÁNDEZ DE GOBEO ODRIOZOLA
03.– JESÚS FERNÁNDEZ DE GOBEO ODRIOZOLA
04.– SARA GARCÍA LÓPEZ
04.– SARA GARCÍA LÓPEZ
05.– IGOR SALAZAR ÍÑIGUEZ HEREDIA
05.– IGOR SALAZAR ÍÑIGUEZ HEREDIA
06.– AINARA BRICEÑO IRIARTE
06.– AINARA BRICEÑO IRIARTE
07.– ANTONIO PAULINO CANOSA GARCÍA
07.– ANTONIO PAULINO CANOSA GARCÍA
08.– CONSTANZA JAVIERA GARCÍA GARCÍA
08.– CONSTANZA JAVIERA GARCÍA GARCÍA
09.– EDUARDO ANGULO HERMOSILLA
09.– EDUARDO ANGULO HERMOSILLA
10.– VERÓNICA BARRIO CRESPO
10.– VERÓNICA BARRIO CRESPO
11.– HECTOR BARRIO CRESPO
11.– HECTOR BARRIO CRESPO
12.– LIDIA MARTÍN SARRALDE
12.– LIDIA MARTÍN SARRALDE
13.– JESÚS ÁNGEL FERNÁNDEZ CORDÓN
13.– JESÚS ÁNGEL FERNÁNDEZ CORDÓN
14.– SONIA FLÓREZ FERNÁNDEZ
14.– SONIA FLÓREZ FERNÁNDEZ
15.– BJORN MENDIZABAL HANSEN
15.– BJORN MENDIZABAL HANSEN
16.– MARÍA DEL CARMEN GARCÍA SUÁREZ
16.– MARÍA DEL CARMEN GARCÍA SUÁREZ
17.– IKER RUIZ RABANAL
17.– IKER RUIZ RABANAL
18.– NAROA RODRÍGUEZ RUIZ
18.– NAROA RODRÍGUEZ RUIZ
19.– MIKEL GUINEA MAYSOUNAVE
19.– MIKEL GUINEA MAYSOUNAVE
20.– YOLANDA MARTÍN GARCÍA
20.– YOLANDA MARTÍN GARCÍA
21.– THOMAS DOYLE DORRONSORO
21.– THOMAS DOYLE DORRONSORO
22.– ELISA ISABEL GAVARI STARKIE
22.– ELISA ISABEL GAVARI STARKIE
23.– DIEGO JESÚS GRANERO MORALES
23.– DIEGO JESÚS GRANERO MORALES
24.– MARÍA FELIPE CIRCUJANO
24.– MARÍA FELIPE CIRCUJANO
25.– IVÁN CAMILO MEJÍA PULIDO
25.– IVÁN CAMILO MEJÍA PULIDO
01.– PILAR GIMÉNEZ HERNÁNDEZ
01.– PILAR GIMÉNEZ HERNÁNDEZ
02.– IKER GARCÍA UNAMUNO
02.– IKER GARCÍA UNAMUNO
03.– LEONCIA GARCÍA JIMÉNEZ
03.– LEONCIA GARCÍA JIMÉNEZ
Eta horrela jasota gera dadin eta Euskal Herriko Agintaritzaren Aldizkarian zabaldu eta argitaratzeko ondorioak izan ditzan egiten dut hau.
Y para que conste, a efectos de su difusión y publicación en el Boletín Oficial del País Vasco, se expide el presente, de lo que certifico.
Donostia, 2020ko ekainaren 15a.
En Donostia / San Sebastián, a 15 de junio de 2020.
Batzordeko idazkaria,
La Secretaria de la Junta,
NEREA IÑURRATEGI ITZA.
NEREA IÑURRATEGI ITZA.