Hemen ikusgai dauden gainerako formatuen edukia PDF dokumentu elektroniko ofizial eta jatorrizkoa eraldatuz lortu da
El contenido de los otros formatos que aquí se muestran, se ha obtenido mediante una transformación del documento electrónico PDF oficial y auténtico
ZIURTAPENA, Gipuzkoako Lurralde Historikoko Hauteskunde Batzordeari aurkeztutako hautagai-zerrendak argitaratzeko dena.
CERTIFICACIÓN comprensiva de las Candidaturas presentadas ante la Junta Electoral del Territorio Histórico de Gipuzkoa.
Luis Fernando Sevilla Santiago jauna, Gipuzkoako Lurralde Historikoko Hauteskunde Batzordeko idazkari naizen honek honako hau
D. Luis Fernando Sevilla Santiago, Secretario de la Junta Electoral del Territorio Histórico de Gipuzkoa
Eusko Legebiltzarreko Hauteskundeei buruzko ekainaren 15eko 5/1990 Legeak ere 55.2 eta 56 artikuluetan xedatutakoarekin bat, honako hauek dira aurkeztutako hautagai-zerredak eta zerrenda bakoitza osatzen duten hautagaiak:
Que de conformidad con los artículos 55.2 y 56 de la Ley 5/1990, de 15 de junio, de Elecciones al Parlamento Vasco, la relación de Candidaturas presentadas y personas que las integran son las siguientes:
01.– ARNALDO OTEGI MONDRAGON
01.– ARNALDO OTEGI MONDRAGON
02.– MADDALEN IRIARTE OKIÑENA
02.– MADDALEN IRIARTE OKIÑENA
03.– PELLO URIZAR KARETXE
03.– PELLO URIZAR KARETXE
04.– REBEKA UBERA ARANCETA
04.– REBEKA UBERA ARANCETA
05.– UNAI URRUZUNO URRESTI
05.– UNAI URRUZUNO URRESTI
06.– LARRAITZ UGARTE ZUBIZARRETA
06.– LARRAITZ UGARTE ZUBIZARRETA
07.– NEREA KORTAJARENA IBAÑEZ
07.– NEREA KORTAJARENA IBAÑEZ
08.– MAIDER OTAMENDI TOLOSA
08.– MAIDER OTAMENDI TOLOSA
09.– OIHANA ETXEBARRIETA LEGRAND
09.– OIHANA ETXEBARRIETA LEGRAND
10.– ANDER RODRIGUEZ LEJARZA
10.– ANDER RODRIGUEZ LEJARZA
11.– AITZOL CAJARAVILLE GARMENDIA
11.– AITZOL CAJARAVILLE GARMENDIA
12.– PEDRO ITURBE GONZALEZ DE AUDICANA
12.– PEDRO ITURBE GONZALEZ DE AUDICANA
13.– MARIA ANGELES ESNAOLA URIGUEN
13.– MARIA ANGELES ESNAOLA URIGUEN
14.– FERNANDO VAQUERIZO GOMEZ
14.– FERNANDO VAQUERIZO GOMEZ
15.– BALEREN BAKAIKOA AZURMENDI
15.– BALEREN BAKAIKOA AZURMENDI
16.– FETATA BRAHIM SUELIM
16.– FETATA BRAHIM SUELIM
17.– UNAI ASURMENDI ETXARTE
17.– UNAI ASURMENDI ETXARTE
18.– MARINA BIDASORO AROCENA
18.– MARINA BIDASORO AROCENA
19.– NAIARA CARVAJAL LARRAÑAGA
19.– NAIARA CARVAJAL LARRAÑAGA
20.– IGOR ORTEGA SUNSUNDEGI
20.– IGOR ORTEGA SUNSUNDEGI
21.– IGONE MARIEZKURRENA FERNANDEZ
21.– IGONE MARIEZKURRENA FERNANDEZ
22.– MIKEL URDANGARIN IRASTORZA
22.– MIKEL URDANGARIN IRASTORZA
23.– JONE MUGUERZA EGAÑA
23.– JONE MUGUERZA EGAÑA
24.– XABIER IRAZUSTA OLEA
24.– XABIER IRAZUSTA OLEA
25.– ELENA BELOKI RESA
25.– ELENA BELOKI RESA
01.– XABIER ISASI BALANZATEGI
01.– XABIER ISASI BALANZATEGI
02.– AINHOA BEOLA OLAZIREGI
02.– AINHOA BEOLA OLAZIREGI
03.– ROKE AKIZU AIZPIRI
03.– ROKE AKIZU AIZPIRI
04.– GARAZI MUGERTZA ERRAZU
04.– GARAZI MUGERTZA ERRAZU
01.– JOSEBA EGIBAR ARTOLA
01.– JOSEBA EGIBAR ARTOLA
02.– BAKARTXO TEJERIA OTERMIN
02.– BAKARTXO TEJERIA OTERMIN
03.– ARANTXA TAPIA OTAEGI
03.– ARANTXA TAPIA OTAEGI
04.– KERMAN ORBEGOZO URIBE
04.– KERMAN ORBEGOZO URIBE
05.– IRUNE BERASALUZE LAZKANO
05.– IRUNE BERASALUZE LAZKANO
06.– IÑAKI AGIRRE ARIZMENDI
06.– IÑAKI AGIRRE ARIZMENDI
07.– GARBIÑE MENDIZABAL MENDIZABAL
07.– GARBIÑE MENDIZABAL MENDIZABAL
08.– LUKE URIBE-ETXEBARRIA APALATEGI
08.– LUKE URIBE-ETXEBARRIA APALATEGI
09.– AITOR URRUTIA OIANGUREN
09.– AITOR URRUTIA OIANGUREN
10.– MAIALEN GURRUTXAGA URANGA
10.– MAIALEN GURRUTXAGA URANGA
11.– EVA JUEZ GARMENDIA
11.– EVA JUEZ GARMENDIA
12.– FELIX URKOLA IRIARTE
12.– FELIX URKOLA IRIARTE
13.– LEIRE ARTOLA UGALDE
13.– LEIRE ARTOLA UGALDE
14.– CARMEN SOLORZANO SANCHEZ
14.– CARMEN SOLORZANO SANCHEZ
15.– MARKEL OLANO ARRESE
15.– MARKEL OLANO ARRESE
16.– NEREA ALDAI GARATE
16.– NEREA ALDAI GARATE
17.– JOSU MENDICUTE RODRIGUEZ
17.– JOSU MENDICUTE RODRIGUEZ
18.– MIREN JOSUNE GOMEZ SARASOLA
18.– MIREN JOSUNE GOMEZ SARASOLA
19.– MIKEL ITURBE OTAEGI
19.– MIKEL ITURBE OTAEGI
20.– OLATZ PEON ORMAZABAL
20.– OLATZ PEON ORMAZABAL
21.– GARIKOITZ MENDIZABAL ETXEBERRIA
21.– GARIKOITZ MENDIZABAL ETXEBERRIA
22.– ANE BEITIA ARRIOLA
22.– ANE BEITIA ARRIOLA
23.– ION GAMBRA IBARZABAL
23.– ION GAMBRA IBARZABAL
24.– MARIA UBARRETXENA CID
24.– MARIA UBARRETXENA CID
25.– IGOR OYARBIDE ZUBILLAGA
25.– IGOR OYARBIDE ZUBILLAGA
01.– ESTIBALIZ ALKORTA BARRAGAN
01.– ESTIBALIZ ALKORTA BARRAGAN
02.– MONTSE ATXEGA ETXEBESTE
02.– MONTSE ATXEGA ETXEBESTE
03.– MIREN EZKIAGA ETXEZARRETA
03.– MIREN EZKIAGA ETXEZARRETA
04.– SANTIAGO GURRUTXAGA ELORZA
04.– SANTIAGO GURRUTXAGA ELORZA
05.– JON INSAUSTI MAISTERRENA
05.– JON INSAUSTI MAISTERRENA
01.– BORJA SEMPER PASCUAL
01.– BORJA SEMPER PASCUAL
02.– JUANA DE BENGOECHEA ESTRADE
02.– JUANA DE BENGOECHEA ESTRADE
03.– RAMON GOMEZ UGALDE
03.– RAMON GOMEZ UGALDE
04.– DAVID HERNANDEZ SAN LUIS
04.– DAVID HERNANDEZ SAN LUIS
05.– ASUNCION GUERRA ALONSO
05.– ASUNCION GUERRA ALONSO
06.– BEGOÑA PEREIRA ANDUAGA
06.– BEGOÑA PEREIRA ANDUAGA
07.– MANUEL MICHELENA IGUARAN
07.– MANUEL MICHELENA IGUARAN
08.– M.ª ANGELES BASTOS FERNANDEZ
08.– M.ª ANGELES BASTOS FERNANDEZ
09.– JOSE MIGUEL OCHOTECO AGUIRRE
09.– JOSE MIGUEL OCHOTECO AGUIRRE
10.– CRISTINA BAZ LARRAÑAGA
10.– CRISTINA BAZ LARRAÑAGA
11.– ALEJANDRO SAENZ MURIEL
11.– ALEJANDRO SAENZ MURIEL
12.– INES BAROJA HORRILLO
12.– INES BAROJA HORRILLO
13.– PELLO ATXUKARRO AGIRREZABALA
13.– PELLO ATXUKARRO AGIRREZABALA
14.– MURIEL LARREA LASO
14.– MURIEL LARREA LASO
15.– IÑIGO MANRIQUE CIA
15.– IÑIGO MANRIQUE CIA
16.– MARTA SANCHEZ MORENO
16.– MARTA SANCHEZ MORENO
17.– JOSE MANUEL HERZOG BUSTOS
17.– JOSE MANUEL HERZOG BUSTOS
18.– M.ª ISABEL UGARTE FERNANDEZ
18.– M.ª ISABEL UGARTE FERNANDEZ
19.– JAVIER OTERO HERROJO
19.– JAVIER OTERO HERROJO
20.– ENCARNACION ARAMENDIA ALONSO
20.– ENCARNACION ARAMENDIA ALONSO
21.– BEGOÑA ORTEGA YUSTOS
21.– BEGOÑA ORTEGA YUSTOS
22.– CANDIDA FERNANDEZ FERRERA
22.– CANDIDA FERNANDEZ FERRERA
23.– MANUEL PALACIO DE UGARTE
23.– MANUEL PALACIO DE UGARTE
24.– JUAN CARLOS CANO ARISTOY
24.– JUAN CARLOS CANO ARISTOY
25.– M.ª PILAR ELIAS ZABALA
25.– M.ª PILAR ELIAS ZABALA
01.– JULIO HERREROS SERNA
01.– JULIO HERREROS SERNA
02.– ELVIRA PASCUAL IZQUIERDO
02.– ELVIRA PASCUAL IZQUIERDO
03.– MARIA DE JUAN PEÑALOSA
03.– MARIA DE JUAN PEÑALOSA
01.– SUSANA CORCUERA LEUNDA
01.– SUSANA CORCUERA LEUNDA
02.– ENEKO ANDUEZA LORENZO
02.– ENEKO ANDUEZA LORENZO
03.– RAFAELA ROMERO POZO
03.– RAFAELA ROMERO POZO
04.– MARIA ARRATE (MIREN) GALLASTEGUI OYARZABAL
04.– MARIA ARRATE (MIREN) GALLASTEGUI OYARZABAL
05.– PATXI ELOLA AZPEITIA
05.– PATXI ELOLA AZPEITIA
06.– ARKAITZ MILLAN ECHAZARRETA
06.– ARKAITZ MILLAN ECHAZARRETA
07.– AZAHARA DOMINGUEZ URTIZBEREA
07.– AZAHARA DOMINGUEZ URTIZBEREA
08.– ISAAC PLENCIA CABALLERO
08.– ISAAC PLENCIA CABALLERO
09.– PATRICIA BORINAGA ALBENIZ
09.– PATRICIA BORINAGA ALBENIZ
10.– MIGUEL MAESTRO INSAUSTI
10.– MIGUEL MAESTRO INSAUSTI
11.– MARIA LOURDES ACEVEDO BELDARRAIN
11.– MARIA LOURDES ACEVEDO BELDARRAIN
12.– RICARDO CRESPO RUBIO
12.– RICARDO CRESPO RUBIO
13.– MAIDER LAINEZ LAZCOZ
13.– MAIDER LAINEZ LAZCOZ
14.– OSCAR VALBUENA PASCUAL
14.– OSCAR VALBUENA PASCUAL
15.– JUANA FERNANDEZ REFOYO
15.– JUANA FERNANDEZ REFOYO
16.– OSCAR GARCIA HORRILLO
16.– OSCAR GARCIA HORRILLO
17.– MONICA MARTINEZ NOTARIO
17.– MONICA MARTINEZ NOTARIO
18.– IKER SANZ DE GABIÑA
18.– IKER SANZ DE GABIÑA
19.– EVA ALVAREZ ATANES
19.– EVA ALVAREZ ATANES
20.– IÑAKI RUIZ ALONSO
20.– IÑAKI RUIZ ALONSO
21.– ANA PRIEDE MERCHAN
21.– ANA PRIEDE MERCHAN
22.– VICENTE (BIXEN) ICHASO GONZALEZ
22.– VICENTE (BIXEN) ICHASO GONZALEZ
23.– JANIRE IGOA MERINO
23.– JANIRE IGOA MERINO
24.– MARIA BLANCA RONCAL AZANZA
24.– MARIA BLANCA RONCAL AZANZA
25.– MIGUEL ANGEL BUEN LACAMBRA
25.– MIGUEL ANGEL BUEN LACAMBRA
01.– ROSA MARIA REBOLLO MARCOS
01.– ROSA MARIA REBOLLO MARCOS
02.– IVAN HARO MARCOS
02.– IVAN HARO MARCOS
03.– MARIA TERESA SANTOS CAÑAS
03.– MARIA TERESA SANTOS CAÑAS
04.– IRATXE OLAIZOLA ESQUINA
04.– IRATXE OLAIZOLA ESQUINA
05.– PABLO PEÑACOBA ALAMO
05.– PABLO PEÑACOBA ALAMO
01.– MARIA PILAR ZABALA ARTANO
01.– MARIA PILAR ZABALA ARTANO
02.– JULEN BOLLAIN URBIETA
02.– JULEN BOLLAIN URBIETA
03.– JON HERNANDEZ HIDALGO
03.– JON HERNANDEZ HIDALGO
04.– AMAYA ARCOCHA PINEDO
04.– AMAYA ARCOCHA PINEDO
05.– IÑIGO CABIECES CASARES
05.– IÑIGO CABIECES CASARES
06.– MARIA DEL CARMEN SALIDO SIERRA
06.– MARIA DEL CARMEN SALIDO SIERRA
07.– NEREA MENDICUTE SAN MIGUEL
07.– NEREA MENDICUTE SAN MIGUEL
08.– PATRICIA RODIÑO PIJUAN
08.– PATRICIA RODIÑO PIJUAN
09.– MÓNICA MONTEAGUDO CASÁS
09.– MÓNICA MONTEAGUDO CASÁS
10.– DAVID NOÉ LABORDA SAN MILLÁN
10.– DAVID NOÉ LABORDA SAN MILLÁN
11.– MARIA ARANZAZU GONZALEZ GARCIA
11.– MARIA ARANZAZU GONZALEZ GARCIA
12.– MAITE UNAMUNO MARTINEZ
12.– MAITE UNAMUNO MARTINEZ
13.– SÜKRÜ KARAKUS AVSAR
13.– SÜKRÜ KARAKUS AVSAR
14.– MARÍA LOURDES ARRIETA ORMAZABAL
14.– MARÍA LOURDES ARRIETA ORMAZABAL
15.– UNAI ORBEGOZO URIBESALGO
15.– UNAI ORBEGOZO URIBESALGO
16.– AMAYA PEREZ BRAVO
16.– AMAYA PEREZ BRAVO
17.– ROSA RUIZ VIDAN
17.– ROSA RUIZ VIDAN
18.– JOSÉ MARÍA SASIETA CORTA
18.– JOSÉ MARÍA SASIETA CORTA
19.– PATRICIA INSÚA CERRETANI
19.– PATRICIA INSÚA CERRETANI
20.– ÁNGEL MARÍA GARCÍA MARTIN
20.– ÁNGEL MARÍA GARCÍA MARTIN
21.– ANTONIA GALIOT CHUPS
21.– ANTONIA GALIOT CHUPS
22.– JESÚS LÓPEZ VELASCO
22.– JESÚS LÓPEZ VELASCO
23.– NAGORE BASURTO ESCAMILLA
23.– NAGORE BASURTO ESCAMILLA
24.– JESÚS IBÁÑEZ MARTÍNEZ-CONDE
24.– JESÚS IBÁÑEZ MARTÍNEZ-CONDE
25.– JOSE ANTONIO (ANTTON) CARRERA AGUIRREBARRENA
25.– JOSE ANTONIO (ANTTON) CARRERA AGUIRREBARRENA
01.– MARÍA DEL JUNCAL FERNÁNDEZ VEGAS
01.– MARÍA DEL JUNCAL FERNÁNDEZ VEGAS
02.– MARIA DE JESUS SOTO DE LOS SANTOS
02.– MARIA DE JESUS SOTO DE LOS SANTOS
03.– MARIA ESTHER PIÑEIRO GONZALEZ
03.– MARIA ESTHER PIÑEIRO GONZALEZ
04.– FRANCISCO JAVIER BUSSELO ORTEGA
04.– FRANCISCO JAVIER BUSSELO ORTEGA
05.– UBALDO LUIS ORTIZ RODRIGO
05.– UBALDO LUIS ORTIZ RODRIGO
01.– IÑIGO CALDERON URISZAR-ALDACA
01.– IÑIGO CALDERON URISZAR-ALDACA
02.– MIREN ESKER SANCHEZ RUIZ
02.– MIREN ESKER SANCHEZ RUIZ
03.– CLARA BAÑOS CANOVAS
03.– CLARA BAÑOS CANOVAS
04.– AITOR BILBAO RODRIGUEZ
04.– AITOR BILBAO RODRIGUEZ
05.– NATALIA MERINO FERNANDEZ
05.– NATALIA MERINO FERNANDEZ
06.– JAVIER ESTEVEZ VIDEIRA
06.– JAVIER ESTEVEZ VIDEIRA
07.– BEATRIZ OLIOZOLA PEREZ
07.– BEATRIZ OLIOZOLA PEREZ
08.– IGNACIO SANABRIA DORRONSORO
08.– IGNACIO SANABRIA DORRONSORO
09.– MARIA SONIA ERAUSKIN LOPEZ
09.– MARIA SONIA ERAUSKIN LOPEZ
10.– ARMAN BARSURTO BARRIO
10.– ARMAN BARSURTO BARRIO
11.– JOSE MANUEL GIL VEGAS
11.– JOSE MANUEL GIL VEGAS
12.– LEIRE RODRIGUEZ BRAVO
12.– LEIRE RODRIGUEZ BRAVO
13.– JORGE GOMEZ MAYOR
13.– JORGE GOMEZ MAYOR
14.– MALENI DE LA TORRE SAN VICENTE
14.– MALENI DE LA TORRE SAN VICENTE
15.– MAYR ALCAINE ZAPATA
15.– MAYR ALCAINE ZAPATA
16.– NAIARA LANDA PEREZ
16.– NAIARA LANDA PEREZ
17.– ITXASO SANCHEZ LOPEZ
17.– ITXASO SANCHEZ LOPEZ
18.– FRANCISCO JOSE FUENTES BUSTOS
18.– FRANCISCO JOSE FUENTES BUSTOS
19.– SEBASTIAN GARCIA HERNANDEZ
19.– SEBASTIAN GARCIA HERNANDEZ
20.– ANA RAMOS PASCUAL
20.– ANA RAMOS PASCUAL
21.– JUAN MARIA GARRIDO RERNANDEZ
21.– JUAN MARIA GARRIDO RERNANDEZ
22.– JONATAN SANCHEZ MARTIN
22.– JONATAN SANCHEZ MARTIN
23.– BELEN NAVARRO NORATALLA
23.– BELEN NAVARRO NORATALLA
24.– MERCEDES RODRIGUEZ ANDRES
24.– MERCEDES RODRIGUEZ ANDRES
25.– MIRIAM LOPEZ GONZALEZ
25.– MIRIAM LOPEZ GONZALEZ
01.– FERNANDO CORRAL GARRIDO
01.– FERNANDO CORRAL GARRIDO
02.– SANTIAGO FERNANDEZ RAMOS
02.– SANTIAGO FERNANDEZ RAMOS
03.– SARAI BRAVO LAVAUD
03.– SARAI BRAVO LAVAUD
01.– ITZIAR GAVILAN CÁRCAMO
01.– ITZIAR GAVILAN CÁRCAMO
02.– JOSÉ ENRIQUE CASTELLANO PÉREZ
02.– JOSÉ ENRIQUE CASTELLANO PÉREZ
03.– LORNA VALENTINA ALBERDI SAAVEDRA
03.– LORNA VALENTINA ALBERDI SAAVEDRA
04.– ANDONI AMEZTOY BARRON
04.– ANDONI AMEZTOY BARRON
05.– TANYA RODRÍGUEZ MORENO
05.– TANYA RODRÍGUEZ MORENO
06.– IGOR FERNÁNDEZ ANGULO
06.– IGOR FERNÁNDEZ ANGULO
07.– ROSA DE LAS HERAS RODRÍGUEZ
07.– ROSA DE LAS HERAS RODRÍGUEZ
08.– SANTIAGO HERNÁNDEZ HERRADOR
08.– SANTIAGO HERNÁNDEZ HERRADOR
09.– ELENA GIBELLO FERNÁNDEZ
09.– ELENA GIBELLO FERNÁNDEZ
10.– IAN SOSSA REMOLINA
10.– IAN SOSSA REMOLINA
11.– IRENE AZKARATE LÓPEZ
11.– IRENE AZKARATE LÓPEZ
12.– ALEXANDER CORREA ARISTIZABAL
12.– ALEXANDER CORREA ARISTIZABAL
13.– JAEL ERRAZKIN YARNOZ
13.– JAEL ERRAZKIN YARNOZ
14.– VÍCTOR ALEJANDRO TORRE GONZÁLEZ
14.– VÍCTOR ALEJANDRO TORRE GONZÁLEZ
15.– MAITANE GONZÁLEZ LÓPEZ
15.– MAITANE GONZÁLEZ LÓPEZ
16.– FRANCISCO MOHAMEDI AL LAL
16.– FRANCISCO MOHAMEDI AL LAL
17.– HELENA SAÑUDO MANSO
17.– HELENA SAÑUDO MANSO
18.– FÉLIX FERNÁNDEZ LLANILLO
18.– FÉLIX FERNÁNDEZ LLANILLO
19.– NATIVIDAD LOBO SUESKUN
19.– NATIVIDAD LOBO SUESKUN
20.– JOSÉ IGNACIO GARCÍA COLINA
20.– JOSÉ IGNACIO GARCÍA COLINA
21.– ITZIAR SANZ CESTAU
21.– ITZIAR SANZ CESTAU
22.– MIGUEL MARTINEZ RUIZ
22.– MIGUEL MARTINEZ RUIZ
23.– NATALIA ALONSO MÉNDEZ
23.– NATALIA ALONSO MÉNDEZ
24.– ÁLVARO ALEJOS CUETO
24.– ÁLVARO ALEJOS CUETO
25.– IRATI GALDÓS MENDIA
25.– IRATI GALDÓS MENDIA
01.– PEDRO IGNACIO AGUILAR RUIZ
01.– PEDRO IGNACIO AGUILAR RUIZ
02.– MARÍA PASCUAL GONZÁLEZ
02.– MARÍA PASCUAL GONZÁLEZ
03.– GONZALO ZABALLA SANZ
03.– GONZALO ZABALLA SANZ
01.– JORDI MARTÍNEZ RIGOL
01.– JORDI MARTÍNEZ RIGOL
02.– JUAN SALVADOR CASTAÑEDA MORLA
02.– JUAN SALVADOR CASTAÑEDA MORLA
03.– INMACULADA BOO GONZÁLEZ
03.– INMACULADA BOO GONZÁLEZ
04.– M.ª ÁNGELES ALBERDI BERGARECHE
04.– M.ª ÁNGELES ALBERDI BERGARECHE
05.– ROBERTO GÓMEZ EGIDO
05.– ROBERTO GÓMEZ EGIDO
06.– M.ª CARMEN RIPA SUBERVIOLA
06.– M.ª CARMEN RIPA SUBERVIOLA
07.– GORKA OFICIALDEGUI GÓMEZ
07.– GORKA OFICIALDEGUI GÓMEZ
08.– M.ª CARMEN DEVESA GARCÍA
08.– M.ª CARMEN DEVESA GARCÍA
09.– GORKA CALPARSORO ORTIZ DE URBINA
09.– GORKA CALPARSORO ORTIZ DE URBINA
10.– M.ª ESTRELLA URRA ARETA
10.– M.ª ESTRELLA URRA ARETA
11.– CARLOS CÓMEZ IDIÁQUEZ
11.– CARLOS CÓMEZ IDIÁQUEZ
12.– JOSEFA VILAR BONILLA
12.– JOSEFA VILAR BONILLA
13.– EMILIA HIDALGO SANTOS
13.– EMILIA HIDALGO SANTOS
14.– M.ª JOSEFA DE LOURDES IGLESIAS GARCÍA
14.– M.ª JOSEFA DE LOURDES IGLESIAS GARCÍA
15.– ASIER MADRUGA ROCHA
15.– ASIER MADRUGA ROCHA
16.– ANTXON JOSEBA RABELLA URÍA
16.– ANTXON JOSEBA RABELLA URÍA
17.– M.ª ANTONIA FERNÁNDEZ ARRIETA
17.– M.ª ANTONIA FERNÁNDEZ ARRIETA
18.– JUAN PABLO INGUNZA ZUMALDE
18.– JUAN PABLO INGUNZA ZUMALDE
19.– EVA M.º PORTUGUÉS GONZÁLEZ
19.– EVA M.º PORTUGUÉS GONZÁLEZ
20.– ADRIÁN SÁNCHEZ ORTUÑO
20.– ADRIÁN SÁNCHEZ ORTUÑO
21.– M.ª DOLORES RÍOS NICUESA
21.– M.ª DOLORES RÍOS NICUESA
22.– ANGEL MOREIRA COLMENERO
22.– ANGEL MOREIRA COLMENERO
23.– M.ª VICENTA ANSOLEAGA RODRÍGUEZ
23.– M.ª VICENTA ANSOLEAGA RODRÍGUEZ
24.– DANIEL REBOREDO HERNÁNDEZ
24.– DANIEL REBOREDO HERNÁNDEZ
25.– YEBEL BARTOLOMÉ BERCIANO
25.– YEBEL BARTOLOMÉ BERCIANO
01.– ROBERTO SÁNCHEZ CALLEJA
01.– ROBERTO SÁNCHEZ CALLEJA
02.– ISABEL LÓPEZ CRIADO
02.– ISABEL LÓPEZ CRIADO
03.– AMBROSIO HERRANZ FUERTES
03.– AMBROSIO HERRANZ FUERTES
01.– JANIRE ZUBIZARRETA ECHEGARAY
01.– JANIRE ZUBIZARRETA ECHEGARAY
02.– LEIRE IBARRA SAINZ
02.– LEIRE IBARRA SAINZ
03.– EHARI SOBRADO ESTEBAN
03.– EHARI SOBRADO ESTEBAN
04.– LUIS VALLADARES HERNÁNDEZ
04.– LUIS VALLADARES HERNÁNDEZ
05.– JAVIER URQUIZA PICO
05.– JAVIER URQUIZA PICO
06.– M.ª ESTHER PATIÑO GROBAS
06.– M.ª ESTHER PATIÑO GROBAS
07.– AINARA SAN EMETERIO RODRÍGUEZ
07.– AINARA SAN EMETERIO RODRÍGUEZ
08.– JOSÉ MANUEL GARCÍA LÓPEZ
08.– JOSÉ MANUEL GARCÍA LÓPEZ
09.– JOSU ZUBIZARRETA ZÁRRAGA
09.– JOSU ZUBIZARRETA ZÁRRAGA
10.– ANGEL SOBRADO CEBADERO
10.– ANGEL SOBRADO CEBADERO
11.– MARÍA SERA VETH GUTIÉRREZ RODRÍGUEZ
11.– MARÍA SERA VETH GUTIÉRREZ RODRÍGUEZ
12.– SILVIA CABRERA LOZANO
12.– SILVIA CABRERA LOZANO
13.– TRINIDAD OLIVIA FERNANDEZ VINAS
13.– TRINIDAD OLIVIA FERNANDEZ VINAS
14.– ANTONIO JAVIER GÓMEZ LÓPEZ
14.– ANTONIO JAVIER GÓMEZ LÓPEZ
15.– FERNANDO SÁNCHEZ CASTELLANO
15.– FERNANDO SÁNCHEZ CASTELLANO
16.– ESTEFANÍA BRANCO MORENO
16.– ESTEFANÍA BRANCO MORENO
17.– MARÍA YOLANDA CALVO COLINO
17.– MARÍA YOLANDA CALVO COLINO
18.– GREGORIO AGUAYO GARCÍA
18.– GREGORIO AGUAYO GARCÍA
19.– JUAN MIGUÉLEZ SILVA
19.– JUAN MIGUÉLEZ SILVA
20.– PORFIRIO GÓMEZ FERNÁNDEZ
20.– PORFIRIO GÓMEZ FERNÁNDEZ
21.– VANESA GARCÍA LAMAS
21.– VANESA GARCÍA LAMAS
22.– M.ª BEGOÑA RODRÍGUEZ MARTÍNEZ
22.– M.ª BEGOÑA RODRÍGUEZ MARTÍNEZ
23.– MÓNICA LÓPEZ AGUILERA
23.– MÓNICA LÓPEZ AGUILERA
24.– JAVIER POZUELO ACEVES
24.– JAVIER POZUELO ACEVES
25.– EDUARDO GÓMEZ GONZÁLEZ
25.– EDUARDO GÓMEZ GONZÁLEZ
01.– MIREN SAN EMETERIO RODRÍGUEZ
01.– MIREN SAN EMETERIO RODRÍGUEZ
02.– ANGEL ORDAS ALEGRE
02.– ANGEL ORDAS ALEGRE
03.– RAFAEL ROMERO BARCENILLA
03.– RAFAEL ROMERO BARCENILLA
01.– EULOGIO GARDEAZABAL URIARTE
01.– EULOGIO GARDEAZABAL URIARTE
02.– JUAN ANTONIO PEREZ FONCEA ALVAREZ
02.– JUAN ANTONIO PEREZ FONCEA ALVAREZ
03.– ALBERTO ORLANDO MACHINBARRENA
03.– ALBERTO ORLANDO MACHINBARRENA
04.– SONSOLES ORTIZ DE ZARATE FONTES
04.– SONSOLES ORTIZ DE ZARATE FONTES
05.– SILVIA PATRICIA MARES SEGURA
05.– SILVIA PATRICIA MARES SEGURA
06.– MIGUEL ANGEL BALIBREA CARCELES
06.– MIGUEL ANGEL BALIBREA CARCELES
07.– PEDRO MANUEL DE CARLOS GANDASEGUI
07.– PEDRO MANUEL DE CARLOS GANDASEGUI
08.– ALVARO ATERIDO MANIEGAS
08.– ALVARO ATERIDO MANIEGAS
09.– MARTA FERNANDEZ MERCADO
09.– MARTA FERNANDEZ MERCADO
10.– ENRIQUETA SANCHEZ MONTERO
10.– ENRIQUETA SANCHEZ MONTERO
11.– ANTONIO TÓRTOLES IGLESIAS
11.– ANTONIO TÓRTOLES IGLESIAS
12.– CECILIO FERNANDEZ LOPEZ
12.– CECILIO FERNANDEZ LOPEZ
13.– FRANCISCO JAVIER PALACIOS ARBELAIZ
13.– FRANCISCO JAVIER PALACIOS ARBELAIZ
14.– FELISA SANCHEZ MONTERO
14.– FELISA SANCHEZ MONTERO
15.– MARIA LUISA LECANDA ARRETXE
15.– MARIA LUISA LECANDA ARRETXE
16.– JOSE LUIS ALBERRO BENGOECHEA
16.– JOSE LUIS ALBERRO BENGOECHEA
17.– NICOLAS VISIERS PEREZ
17.– NICOLAS VISIERS PEREZ
18.– IGNACIO RAMON FERNANDEZ REY
18.– IGNACIO RAMON FERNANDEZ REY
19.– MARIA LOURDES ECHEVERRIA SALAVERRIA
19.– MARIA LOURDES ECHEVERRIA SALAVERRIA
20.– ROSA MARIA GONZALEZ LONGO
20.– ROSA MARIA GONZALEZ LONGO
21.– SEBASTIAN ZUBIZARRETA ZALDUA
21.– SEBASTIAN ZUBIZARRETA ZALDUA
22.– MANUEL JOSE FERNANDEZ REY
22.– MANUEL JOSE FERNANDEZ REY
23.– ANGEL VALDEZATE SAYALERO
23.– ANGEL VALDEZATE SAYALERO
24.– MARIA MERCEDES ESPERANZA REY GOMEZ
24.– MARIA MERCEDES ESPERANZA REY GOMEZ
25.– MARIA PILAR GARCIA BAÑEGIL
25.– MARIA PILAR GARCIA BAÑEGIL
01.– JOSE JACOBO MUGICA URKIZU
01.– JOSE JACOBO MUGICA URKIZU
02.– SILVIA GARCIA BAGLIETO
02.– SILVIA GARCIA BAGLIETO
03.– JOSE LUIS TERRAZAS AZPIAZU
03.– JOSE LUIS TERRAZAS AZPIAZU
01.– IBON ARRIETA ARRIZABALO
01.– IBON ARRIETA ARRIZABALO
02.– M.ª ROSARIO GAINZA LIZEAGA
02.– M.ª ROSARIO GAINZA LIZEAGA
03.– LUIS ABANDA CRUZ
03.– LUIS ABANDA CRUZ
04.– M.ª INES GOICOECHEA IRURZUN
04.– M.ª INES GOICOECHEA IRURZUN
05.– IÑIGO ZUBELDIA AYERBE
05.– IÑIGO ZUBELDIA AYERBE
06.– M.ª ISABEL TURRILLAS MUGICA
06.– M.ª ISABEL TURRILLAS MUGICA
07.– IMANOL ETXABE ITURZAETA
07.– IMANOL ETXABE ITURZAETA
08.– CARMEN RODRIGUEZ RIAL
08.– CARMEN RODRIGUEZ RIAL
09.– MARIANO RODRIGO URDANGARIN
09.– MARIANO RODRIGO URDANGARIN
10.– GLORIA ARRIZABALO ARRUTI
10.– GLORIA ARRIZABALO ARRUTI
11.– MIKEL ZABALBEASKOA KOCH
11.– MIKEL ZABALBEASKOA KOCH
12.– YOLANDA MONICA SILVA RODRIGUEZ
12.– YOLANDA MONICA SILVA RODRIGUEZ
13.– AITOR ANDONEGI TURRILLAS
13.– AITOR ANDONEGI TURRILLAS
14.– IDOIA TOLOSA BERISTAIN
14.– IDOIA TOLOSA BERISTAIN
15.– JOSE RAMON REKALDE BERRIOZABALGOITIA
15.– JOSE RAMON REKALDE BERRIOZABALGOITIA
16.– NESTOR LERTXUNDI BEÑARAN
16.– NESTOR LERTXUNDI BEÑARAN
17.– LARTAUN SANTXITZ ZURDO
17.– LARTAUN SANTXITZ ZURDO
18.– FCO JAVIER LUZURIAGA ADAME
18.– FCO JAVIER LUZURIAGA ADAME
19.– LUIS ANDONEGUI GOICOECHEA
19.– LUIS ANDONEGUI GOICOECHEA
Eta horrela jasota gera dadin eta zabaldu eta argitaratzeko ondorioak izan ditzan egiten dut hau.
Y para que conste, a efectos de su difusión y publicación se expide el presente.
Donostia, 2016ko abuztuaren 23a.
San Sebastián, a 23 de agosto de 2016.
Lehendakaria,
La Presidenta,
MARIA DEL CARMEN BILDARRAZ ALZURI.
MARIA DEL CARMEN BILDARRAZ ALZURI.