Eusko Jaurlaritzaren Egoitza Elektronikoa

Euskadi.eus

Euskal Herriko Agintaritzaren Aldizkaria

165. zk., 2016ko abuztuaren 31, asteazkena


Hemen ikusgai dauden gainerako formatuen edukia PDF dokumentu elektroniko ofizial eta jatorrizkoa eraldatuz lortu da

BESTELAKO XEDAPENAK

ARABAKO LURRALDE HISTORIKOKO HAUTESKUNDE BATZORDEA
3753

HUTSEN ZUZENKETA, honako ziurtapen honena: «Ziurtapena, Arabako Lurralde Historikoko Hauteskunde Batzordearen aurrean aldarrikatutako hautagai-zerrendak argitaratzeko dena».

Euskal Herriko Agintaritzaren Aldizkariari buruzko abenduaren 23ko 217/2008 Dekretuaren 18.2.a) artikuluak xedatzen duenez, aldizkariaren argitalpena prestatzerakoan egiten diren hutsak, baldin eta dokumentuaren edukia aldatzen badute edo zalantzak sortzen badituzte, Jaurlaritzaren Idazkaritzako eta Legebiltzarrarekiko Harremanetarako Zuzendaritzak zuzenduko ditu, ofizioz nahiz organo edo entitate interesdunak eskatuta.

Gisa horretako hutsak atzeman dira Arabako Lurralde Historikoko Hauteskunde Batzordearen aurrean aldarrikatutako hautagai-zerrendak argitaratzeko den ziurtapenaren testuan. Testu hori 2016ko abuztuaren 30ko Euskal Herriko Agintaritzaren Aldizkarian (164. zk.) argitaratu zen. Beraz, huts horiek zuzendu egiten dira hemen:

2016/3736 (14/3) eta 2016/3736 (14/4) orrialdeetan,

honela dio:

«3.– PARTIDO SOCIALISTA DE EUSKADI-EUSKADIKO EZKERRA (PSOE)
PSE-EE (PSOE)

NATALIA ROJO SOLANA

01.– TXARLI PRIETO SAN VICENTE

02.– GLORIA SÁNCHEZ MARTÍN

03.– MIKEL UNZALU HERMOSA

04.– NORA IGARTUA UGARTE

05.– JUAN JESÚS MERCHÁN MESÓN

06.– ROSA MARÍA FRESNO ASENSIO

07.– DANIEL SENDEROS ORAÁ

08.– SAIOA BEISTEGUI LIBERAL

09.– ALBERTO ALONSO MARTÍN

10.– REBECA MARTÍN MIGUEL

11.– IGOR SALAZAR OCHOA

12.– EVA AISA ANDINO

13.– ROBERTO GONZÁLEZ CABRERA

14.– MARÍA PILAR CONDE ALFÁREZ

15.– JOSÉ LUIS LOMBERT BEJARÁN

16.– M.ª CARMEN GÓMEZ PRECIADO

17.– BORJA RODRÍGUEZ RAMAJO

18.– NAGORE GUTIÉRREZ RUIZ

19.– TXEMA SÁNCHEZ MIGUEL

20.– ESTHER MARTÍNEZ FERNÁNDEZ

21.– MANUEL VELASCO ÁLVAREZ

22.– LAURA DEL CURA SANCHO

23.– DAVID ROMERO CAMPOS

24.– ARANTZA RUIZ HUIDOBRO»

baina honela esan behar du:

«3.– PARTIDO SOCIALISTA DE EUSKADI-EUSKADIKO EZKERRA (PSOE)
PSE-EE (PSOE)

01.- NATALIA ROJO SOLANA

02.– TXARLI PRIETO SAN VICENTE

03.– GLORIA SÁNCHEZ MARTÍN

04.– MIKEL UNZALU HERMOSA

05.– NORA IGARTUA UGARTE

06.– JUAN JESÚS MERCHÁN MESÓN

07.– ROSA MARÍA FRESNO ASENSIO

08.– DANIEL SENDEROS ORAÁ

09.– SAIOA BEISTEGUI LIBERAL

10.– ALBERTO ALONSO MARTÍN

11.– REBECA MARTÍN MIGUEL

12.– IGOR SALAZAR OCHOA

13.– EVA AISA ANDINO

14.– ROBERTO GONZÁLEZ CABRERA

15.– MARÍA PILAR CONDE ALFÁREZ

16.– JOSÉ LUIS LOMBERT BEJARÁN

17.– M.ª CARMEN GÓMEZ PRECIADO

18.– BORJA RODRÍGUEZ RAMAJO

19.– NAGORE GUTIÉRREZ RUIZ

20.– TXEMA SÁNCHEZ MIGUEL

21.– ESTHER MARTÍNEZ FERNÁNDEZ

22.– MANUEL VELASCO ÁLVAREZ

23.– LAURA DEL CURA SANCHO

24.– DAVID ROMERO CAMPOS

25.– ARANTZA RUIZ HUIDOBRO»


Azterketa dokumentala

Euskadi, auzolana