Enpleguko eta Gizarte Politiketako Saila

Gazte-elkarteen errolda - Bizkaia

Zerrenda honetako datuak eguneratzeko, mesedez, bidali mezu bat gazteria@euskadi.eus helbidera.

Barakaldo


AINARA ASOCIACION CULTURAL
Bizkaia, 36 -48901 Barakaldo  -  Tfno: 94 4781204 Fax: 94 4781204
E-Mail: ainaractl@euskalnet.net

ATOR
Arteagabeitia, 22 - 48902 Barakaldo  -  Tfno: 94 4993904
E-Mail: atorbarakaldo@yahoo.es

AZAR
Grupo Azorín, 2 – 5 48902  Barakaldo
E-Mail: zocalofanzine@galeon.com  Web: www.galeon.com/azar

CLUB JUVENIL TODO GAZTE
Magallanes, 23 - 48902 Barakaldo  - Tfno: 94 4991900
E-Mail: todogazte@salesianoscruces.com Web: www.todogazte.com

EL TRASTERO
Avenida de Euskadi, 38 - 48902 Barakaldo Tfno: 607 818172 Fax: 94 4902663

ZARGAZTE
Bizkaia, 46. Parque San Ignacio de Loyola 48902 Barakaldo  - Tfno: 653 744335
E-Mail: asociacionzargazte@euskalnet.net

Basauri

IKETZA TALDEA
Maxitxako, 7 - 48970 Basauri  - Tfno: 665 727001

XIBIRI ASTI LIBRE TALDEA
Leon, 11 48970 Basauri  - Tfno: 94 4260793 Fax: 94 4260793


Bilbao

AISIOLA- IKAS KULTUR ELKARTEA
Plaza Aoiz, 1 – 4 - 48015 Bilbao  - Tfno: 94 4354340  Fax: 94 4354341

ASOCIACION ALEVINES VASCOS
Alameda de Rekalde, 27 – 4 -48009 Bilbao  - Tfno: 94 4242142 Fax: 94 4238904
E-Mail: alevinesvascos@hotmail.com

ASOCIACIÓN CONTRA LA MARGINACIÓN INTEGRACIÓN
Somera 14. 1º A, 48005 Bilbao - Tfno. 699229286
E-Mail: integraccion_@hotmail.com

ASOCIACIÓN DE MEDIACIÓN DE EUSKADI AMEKADI
Avda. Sabino Arana 63-1ºA Izq, 48012 Bilbao. Tfno 670745032
E-Mail: amekadi@gmail.com

ASOCIACION OLALDE
José María Eskurza, 24 bajo - 48003 Indautxu-Bilbao  - Tfno: 94 4424025

ASTITXOAK (ASTIALDI TALDEETAKO FEDERAZIOA)
Particular de Altube, s/n - 48002 Bilbao   -  Tfno: 94 4449596 Fax: 94 4447965
E-Mail: auzo@gazteleku.org
Gure Lurra Aisialdi  Elkartea, Benetako Gazte Alai Taldea, Lirura Zumizgai, Auzo

BEGOÑAKO IRRINTZIAK
José maría Ugarteburu, 5 - 48007 Bilbao  - Tfno: 94 4127780

BIHARKO GAZTEAK
La  Encarnación, 29 - 48006 Bilbao  - Tfno: 94 4330480

BIZIGAY, Eusko Abertzaleon Sexu Askapenerako Alkartasuna
Paseo Arenal 2, 3º. 48005 Bilbao - Tfno: 605724839
E-mail: bizigay@gmail.com

COORDINADORA DE GAZTETXOS  DE BIZKAIA
Henao, 33 – 1 48009 Bilbao Tfno: 94 4245842 Fax: 94 4249874
E-Mail: coordinadora@gaztetxoak.com Web: www.gaztetxoak.com
12 talde: Euzkotarrak Kultur Elkartea, Intxartu Algortako Gaztetxoak, Ipurtats Urdulizgo Gaztetxoak, Irasagarrak Alonsotegiko Gaztetxoak, Izar Berria Basauriko Gaztetxoak, Kilkirtxu Erandioko Gaztetxoak, Muxarrak Gordexolako Gaztetxoak, Txantxutxiki  Larrrazalgo Gaztetxoak, Txantxetan Gaztetxoak, Txiki Txoko Gaztetxoak, Amets Berria Leioako  Gaztetxoak, Atarrabi Barakaldoko Gaztetxoak

EDE FUNDAZIOA
Simón Bolivar, 8 bis - 48010 Bilbao  - Tfno:94 4009999 Fax: 94 4009998
E-Mail: ede@fundacionede.org Web: www.fundacionede.org

EUSKALERRIKO ESKAUTAK BIZKAIA
Plaza Nueva, 4 – 3 - 48005 Bilbao  -  Tfno: 94 4795989 Fax: 94 4169798
E-Mail: eeb@barria.net Web: www.eskaut.org/
Adiskide, Egunsentia, Etorkizuna, Goizalde , Jaiotza, Jatorrak, Ziztu Bizian, Aterpe berri, Errekalde, Gaizkinak, Indutxu, Mikel deuna, San Adrian, Abatxolo, Ama Lur,  Andra Mari, Aramendi, Belatzak, Elizalde, Euskai, Goizale, Itxaskume, Lurgorri, Meatzalde, San Miguel, Urbegi, Argizai, Astigintza, Eskubeltz, Eleizpe, Inurri, Kilimusi, Txispeleta

FUNDACION ITAKA. ESCOLAPIOS
Ajuriaguerra, 15 - 48009 Bilbao  -  Tfno: 94 4244954 Fax: 94 4244954
E-Mail: bilbao@itakaescolapios.org  Web: www.itakaescolapios.org

FEDERACION BOSKO TALDEA DE EUSKADI
Lehendakari  Agirre, 75 - 48014 Bilbao  - Tfno: 94 4750198 Fax: 94 4760614
E-Mail: fed.boskotaldea@confedonbosco.org  Web: www.boskotaldea.org

GAZTELEKU
Particular de Altube, s/n 48002 Bilbao  -  Tfno: 94 4449596 Fax: 94 4447965
E-Mail: gazteleku@gazteleku.org Web: www.gazteleku.org

GAZTE KOMUNISTEN BATASUNA / Unión de Jóvenes Comunistas. Euskal Herria
C/ General Eguía, 21, 3º D. 48010 Bilbao 
Web: www.gazkom.org 

GEIDEAK. JOVENES DE ACCION CATOLICA
Plaza Nueva, 4 - 48005 Bilbao  -  Tfno: 94 4795628 Fax: 94 4169798
E-Mail: geideak-mjac@barria.net Web: www.barria.net/geideak-mjac

GRUPO INFANTIL PARROQUIA ESPIRITU SANTO
Santa cecilia, 8 - 48004 Bilbao  - Tfno: 94 4120500

GRUPO IRRINTZI
Juan de Gisasola, 3. Parroquia de Santa Ana de Bolueta. 48004 Bilbao - Tfno: 94 4730176

GUGAZ AURRERA ELKARTEA
Maria Diaz de Haro, 20 - 48013 Bilbao   - Tfno: 844417510

HAZIKETA
Saturraran, 1 - 48015 Bilbao  - Tfno: 94 4022791 / 615 709448

JOC. JUVENTUD OBRERA CATOLICA
Plaza Nueva, 4 48005 Bilbao  -  Tfno: 94 4795876 Fax: 94 4169798
E-Mail: jocbizkaia@barria.net Web: www.barria.net/joc

KALEGINTZA
San Francisco, 12 - 48920  Bilbao  - Tfno: 94 4805490 Fax: 94 4806922

LURBERRI
Etxepare, 20 - 48015 Zorrrotza-Bilbao - Tfno: 94 4759983

ZABALIK ESKUAK
Iturribide, 78 - 48006 Bilbao  - Tfno: 94 4329100 Fax: 94 4329150 ?

Durango

GUEZAN BA¡ GAZTE TALDEA
Pinondo plaza, 1 - 48200 Durango  - Tfno: 94 6202540 

Elorrio

AMA LUR
Plaza Gernikako Arbola, 1 - 48230 Elorrio  - Tfno: 635 200324

Erandio

AUSARTZEN ELKARTEA
Calle Antón Fernández 3-5 bajo - 48950 Erandio - Tfno: 646269156
E-Mail: ausartzen@gmail.com

Etxebarri

BETI BATERA
Amezola, 5 - 48004 Etxebarri  - Tfno: 94 4403415


Galdakao

GAZTEBERRI ASTI TALDEA
Baratzeko plaza, 2 – 4 - 48960 Galdakao-Usansolo  - Tfno: 615  734984

Gernika

GOIZEKO IZARRA GAZTE TALDEA
Carlos Gangoiti, 11 - 48300 Gernika   - Tfno: 94 6250980


Getxo

CLUB IBAIONDO ELKARTEA
Luis Lopez Oses, 12, bajo - 48930 Getxo  - Tfno: 94 4630980

NEGUBIDE
Paseo del Puerto, 10 -  48990 Getxo  - Tfno: 94 4914130Gueñes

HARITZEA TALDEA
Herriko Plaza. La Cuadra, s/n  48820 Gueñes  - Tfno: 94 6692562

Igorre


ZAZPATARRAK
Sabino Arana, 16 - 48140  Igorre  - Tfno: 615 745520

Larrabetzu

HORI BAI
Andra Mari, 23 - 48195 Larrabetzu  - Tfno: 652 741210

Leioa

ASOCIACIÓN ASKARTZA ASTl TALDEA
Sarriena auzoa, 173 - 48940 Leioa - Tfno: 944642600
pastoraltza@askartzaclaret.org

ASOCIACIÓN ESCUELA DE MONITORES Y DIRECTORES DE TIEMPO LIBRE Y VOLUNTARIADO "KURKUDI ESKOLA"
Sarriena auzoa, 173 - 48940 Leioa - Tfno: 944639525
Kurkudi-idazkaritza@askartzaclaret.org

BILTOKI
Barrio Elexalde, 2. Parroquia San Juan - 48940 Leioa   - Tfno: 605 748364

TXIKITAN
Langileria, 180 – 1 48940 Leioa  - Tfno: 94 4805490 Fax: 94 4806922

 

Ondarroa


TXIRRIMORRASKI O.T.L.
Plaza Unamuno, 1 – 1 - 48700 Ondarroa  - Tfno: 94 683 1446


Orduña

COLONIAS PARROQUIALES TIEMPO LIBRE DE ORDUÑA
Budin, 17 bajo - 48460 Orduña   - Tfno: 945 383296

Portugalete


ASOCIACION JOVENES DE NAZARETH
Poeta Diaz Gabiño, s/n - 48920 Portugalete  - Tfno: 94 4623597

AURRERANTZ
Plaza de Gorbeamendi, 2, bajo 48920 Portugalete Tfno: 94 4064581 / 657 793704

GURE TALDE
San Nicolás, s/n - 48920 Portugalete  - Tfno: 94 4956397 / 607 402547

Santurtzi


ABENTURAZALEAK
Apartado de Correos 48 - 48980 Santurtzi   - Tfno: 656 721745

HASIBERRI
Vallejo, 4 bajo -  48980 Santurtzi  - Tfno: 699 524952
Formada: Donibaneko Indarra, Eskuzabal, Grupo de Tiempo Libre, Alaiki

IZAR BERRIA GAZTETXOAK
Avenida Murieta, 13 bajo - 48980 Santurtzi   - Tfno: 667 742248

TXIMISTA
Vallejo, 4 bajo 48980 Santurtzi  -  Tfno:  627 17 85 70  /  94 483 53 58 

Sopelana


PINPOIL TIEMPO LIBRE
Loiola Ander Deuna, 39 - 48600 Sopelana  - Tfno: 94 6763981 / 687 513153

Trápaga


HAUR JOLAS
Apartado de Correos 39 - 48510 Trapaga  - Tfno: 628 149935