Kultura eta Hizkuntza Politika Saila

Nor garen

Eusko Jaurlaritzako Liburutegi Zerbitzuari dagokio Euskadiko liburutegi publikoen kudeaketa.

Arduraduna:

Francisca Pulgar - Telefonoa: 945019474 - Helbide elektronikoa: f-pulgar@euskadi.eus

Sarearen funtzionamendua, estatistikak eta liburutegien arteko mailegua:

Patricia Acebes - Telefonoa: 945019525 - Helbide elektronikoa: p-acebes@euskadi.eus 

Katalogazioa:

Lola Martínez - Telefonoa: 945019473 - Helbide elektronikoa: md-martinez@euskadi.eus

Irakurketa klubak eta autoritateak:

Unai Cuevas - Telefonoa: 945019471 - Helbide elektronikoa: u-cuevas@euskadi.eus

Materiala:

-Araba: Telefonoa: 945019524 - Helbide elektronikoa: liburutegi-zerbitzua@euskadi.eus

-Bizkaia: Teléfono: 944031655 - Correo electrónico: kultura.bizkaia@euskadi.eus

-Gipuzkoa: Teléfono: 943022967 - Correo electrónico: kultura.gipuzkoa@euskadi.eus

Diru-laguntzak:

-Irakurzaletasuna:

Unai Cuevas - Telefonoa: 945019471 - Helbide elektronikoa: u-cuevas@euskadi.eus

-Funts bibliografikoak:

Mikel Arenaza - Telefonoa: 945019471 - Helbide elektronikoa: m-arenaza@euskadi.eus

-Teknologia berriak:

Mirari Izaguirre - Telefonoa: 945018117 - Helbide elektronikoa: m-izaguirre@euskadi.eus

Bestelako laguntza teknikoa (zalantzak, autoritateekin harremana duten gaiak, katalogatzaileei alta ematea, etab.):

Helbide elektronikoa: liburutegi-zerbitzua@euskadi.eus

Arazo teknikoak (CAU):

Telefonoa: 945016850

Beste komunikazio-kanalak: 

Azken aldaketako data: